Отзывы про страховые компании Тернополь

Главная > Справочник компаний > Отзывы > Тернополь

Все отзывы

ДГО

ОСАГО

Зеленая карта

Медицина

Имущество

Туризм

КАСКО

Всего 3 отзывов

Я злой

1

Я довольный

2

Люда
06.05.2021
Я злой
ДГО
Тернополь

МСК (Международная страховая компания)

Оценка

1

Проблема решена

ДТП

Добрий вечір попали ми в ДТП із їхнім клієнтом ще 30.08.2020року виплат ще до сьогоднішьного дня немає . Люди це напевно сама гірша страхова компанія якщо маєте можливість обходьте цю компанію десятою дорогою .

Был ли этот отзыв полезен вам?

0

0

Ирина
20.07.2020
Я довольный
КАСКО
Тернополь

ЭКСПРЕСС СТРАХОВАНИЕ

Оценка

Проблема решена

Місяць полісу

Перший місяць полісу тут і вже в'їхала в огорожу. Ніяк не могла додзвонитись, навіть почала нервувати.. Хвилин 10 і мені передзвонили. Доковиляла та залишила авто на СТО Петрівці. Там зразу і оглад зробили і всі заяви оформили. Гроші на ремонт перерахували аж через 10 днів. Але все дуже вічливо та культурно.

Был ли этот отзыв полезен вам?

0

0

Настя
09.04.2020
Я довольный
ОСАГО
Тернополь

UNIVERSALNA

Оценка

Проблема решена

Наше життя як зебра, трапляються смуги білі, але є в ній і смуги чорні

Ось і зі мною трапилася чорна смуга. Потрапила в ДТП. В результаті понівечена машина, і як наслідок загублена мобільність в роботі, без машини як без ніг = ( Звернулася до страхової компанії. І чесно сказати, такого чуйного ставлення до своєї проблеми давно не відчувала. Немов прийшла до давньої подруги. І подруга допомогла =) Машину полагодили в короткі терміни, тепер я знову "на ходу". Величезне спасибі компанії!

Был ли этот отзыв полезен вам?

0

0

Страницы:

Отзывы про страховые компании в. г. ТернопольОставьте отзыв, мы передадим его в страховую компанию в г. Тернополь и попросим разобраться в Вашем вопросе.