201

Онлайн страховка за кордон: як вибрати

Изображение статьи

Для мандрівників, смартфон — це головний супутник. З ним можна розв’язувати всі питання, пов’язані з поїздкою: забронювати житло, придбати квитки на автобус або літак, вибрати страховку.

Компанії, які займаються страховками, уже давно створили можливість купувати їхні послуги відразу на сайті. Адже для них це теж зручно: не потрібно наймати багато працівників для обслуговування офісів, платити за оренду кількох приміщень, возитися з паперовими документами. Усе просто — один сайт, клієнти з будь-якого міста, відправка поліса на електронну пошту.

Розповідаємо, чим відрізняється онлайн страховка за кордон від звичайної і, як її вибрати.

 • Переваги електронного документа.
 • Де шукати поліс для подорожей.
 • Як дізнатися вартість для своєї поїздки.

Переваги електронного документа

На тому, що можна купити послугу не виходячи з дому і зберегти час — переваги не закінчуються. Ще, вона просто незамінна, якщо забули про страховку і потрібно купити прямо перед вильотом. Та що там, уже прилетівши в іншу країну можна застрахувати себе через смартфон. Якщо залишилися в іншій країні довше, ніж планували і старий поліс закінчився — теж можна врятувати ситуацію дистанційно.

Онлайн страховка за кордон: як вибрати (фото 1)

Ще одна відмінність, яку має страховка для виїзду за кордон — ціна. Ми вже писали про те, наскільки страховка зручніша паперової для страхових компаній. Вони економлять гроші й, відповідно, продають її за нижчою ціною.

Такий документ зручно вибирати. Можна порівняти ціни в різних компаній, вибрати найбільш вигідні умови, прочитати відгуки клієнтів перед покупкою. Ніхто не намагається прорекламувати поліс, щоби ви купили його негайно. Можна дивитися різні варіанти, обмірковувати скільки потрібно, а вже потім здійснювати покупку.

Паперовий документ може загубитися, порватися, промокнути або якось по-іншому пошкодитися. Тоді, як електронний варіант — залишається на пошті і його можна завантажити заново, навіть якщо телефон загубиться. Не потрібно витрачати час на відновлення документа.

Де шукати поліс для подорожей

У кожної страхової компанії є свій сайт, де можна оформити електронний документ. Але якщо шукати всі сайти всіх компаній і порівнювати окремо — піде дуже багато часу. Саме тому варто скористатися страховим сервісом, де зібрані одночасно всі компанії.

Онлайн страховка за кордон: як вибрати (фото 2)

Як це працює? Згадайте популярний сервіс бронювання житла або пошуку квитків. Там різні компанії, які надають ту ж послугу, зібрані разом. Так само працює і страховий сервіс, ви шукаєте відразу серед десятків варіантів, але при цьому на одному сайті.
На такому сервісі обов’язково буде калькулятор страховки для виїзду за кордон. У цей калькулятор ви вводите всі дані, які можуть вплинути на вартість:

 • Тривалість подорожі.
 • Тип страхування: для активних занять спортом, просто туризму.
 • У яких країнах повинен діяти документ: це країни Шенгенської зони, будь-якої іншої країни або весь світ.

Далі, ви побачите список компаній, через які можна оформити електронний поліс.

Але не поспішайте відразу купувати дешевий документ. Потрібно ще врахувати такі чинники:

 • Чи є у вас якісь хронічні захворювання або особливості, про які варто знати страховикам.
 • Чи потрібна звичайна медична страховка або розширений пакет послуг.
 • Не завадить, також, вивчити відгуки, щоби не потрапити на дешеві, але не якісні послуги.

Тільки потім можна вибирати найдешевший документ, з тих, що вам повністю підходять. Погодьтеся, що враховувати всі ці критерії, переходячи на кожен сайт окремо — це не дуже швидка процедура. Тому зручно робити все це, використовуючи сторінку страхового сервісу.

Як дізнатися вартість для своєї поїздки

Онлайн калькулятор якраз і створений для того, щоб прорахувати ціну послуги та купити туристичну страховку онлайн. Ціна буде залежати від тривалості поїздки, країни, яку ви плануєте відвідати і віку. Також, значні відмінності в розцінках будуть у різних компаній.

Онлайн страховка за кордон: як вибрати (фото 3)

Ще, усе залежить від ліміту покриття послуг та їх різноманітності. Наприклад, на страховий медичний поліс для тих, хто виїздить за кордон — вартість буде нижче, ніж на документ із яким ви страхуєте ще й багаж із документами.

Розглянемо на конкретному прикладі: поїздка на 10 днів у Європу. Найдешевша страховка буде коштувати орієнтовно 100 гривень. Найдешевша, але з відмінним рейтингом — орієнтовно 200 гривень. Найдорожча обійдеться у 250 гривень, враховуючи, що це буде паперовий документ.

Порівняти ціни на тур страховку від топових компаній

Порівняти

За 500–600 гривень можна взяти документ із розширеним пакетом послуг на 10 днів. У ньому будуть:

 • Збільшений ліміт покриття послуг, не 30, а 50 тисяч євро.
 • Усі стандартні опції медичного поліса.
 • Грошова компенсація, якщо літак буде затриманий на 4 години.
 • Компенсація, якщо втратять ваш багаж.
 • Оплата приїзду родича, якщо клієнт не зможе повернутися в країну поодинці.
 • Оплата витрат на мобільний зв’язок, транспорт, продовження оренди.

Який із цих полісів вибирати? Це залежить тільки від бажань клієнта і його планів на відпочинок. Але, якщо збираєтеся повертатися в Європу ще хоча б 2 рази, то дешевше буде оформити документ відразу на 1 рік. Врахуйте цей факт, щоби вибрати дійсно найвигідніший варіант