472

Автоцивілка: франшизу скасують, а виплати збільшать

Прийняття проекту Закону про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (реєстр 3670-д від 13.02.2018 р.) може зменшити необґрунтовані відмови у виплатах після дорожньо-транспортних пригод.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав екс - глава фінансового комітету парламенту, народний депутат Сергій Рибалка, коментуючи результати спільного засідання чотирьох комітетів Ради в Івано-Франківську у п'ятницю.

"Розглянули нові правила "автоцивілки", які посилять захист фінансових прав потерпілих в ДТП: франшизу буде скасовано, а виплати зростуть. Це мета нашого законопроекту. З його прийняттям, як мінімум, значно зменшаться необґрунтовані відмови у виплатах по "автоцивілці "або їх затягування , підробка страхових полісів, низький рівень обслуговування - все те, що зараз так турбує автолюбителів ", - зазначив він,

Нагадаємо, що доопрацьований проект цього закону передбачає удосконалення порядку врегулювання страхових випадків шляхом спрощення процедури повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, регламентування порядку оцінки розміру збитків потерпілого шляхом введення звіту про збитки.

Він також містить норми, щодо укладання договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів в електронній формі і т. д.

Джерело: Оглядач