643

Команду, що представляє Литву на "Євробаченні 2017" застрахували на рекордну суму

Команду групи Fusedmarc з 18 чоловік перед від'їздом до столиці України Київ застрахували на 3,1 млн євро різними видами страхування.

"Представляти Литву та її ім'я на міжнародному конкурсі, який спостерігає багатомільйонна аудиторія, для нашої делегації - виклик. Він вимагає зосередженості, максимальних зусиль і всебічної віддачі. Страхуємо відправляючихся на конкурс" Євробачення" представників Литви вже сьомий раз, тому знаємо, що музиканти і супроводжуючі їх особи стикаються на конкурсі з безліччю організаційних неполадок, величезною конкуренцією і напругою. Ми готові подбати про безпеку відправляючихся до Києва людей, підтримати їх на конкурсі", - сказав генеральний директор страхової компанії Gjensidige Марюс Юндулас.

За його словами, сума страховки кожного учасника дуету Fusedmarc і представника допомагаючої їм делегації перевищує 170 тисяч євро. Всі вони застраховані від витрат на медицину, від нещасних випадків, дорожньою страховкою, від пропажі багажу, дорожніх документів, особистих речей, а також на випадок затримки в дорозі.

Сума страхування литовських команд, що відправляються на "Євробачення", щорічно збільшується. У 2013 році литовська делегація була застрахована на суму 695 тисяч євро, у 2014 році - 926 тисяч євро, у 2015 році - більш ніж на 1,5 млн євро, а у 2016 році - 2,4 млн євро.

Джерело: BALTNEWS.lv