645

МТСБУ виплатить 15 млн. грн. за зобов'язаннями компаній-банкрутів

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) виплатить 15 млн. грн. за зобов'язаннями неплатоспроможних страхових компаній Нова, Україна і Скайд.

Прийом заяв і документів від постраждалих за зобов'язаннями цих страхових компаній здійснювався по 31 травня поточного року.

До реєстру на здійснення відшкодувань МТСБУ включило звернення 1,17 тис. постраждалих, які подали заяви в передбачений термін. Загальний розмір зобов'язань зазначених страховиків, заявлених в МТСБУ склав близько 37 млн. ​​грн.

"Оскільки наявних в МТСБУ коштів від сплачених зазначеними страховиками гарантійних внесків недостатньо для задоволення вимог потерпілих в повному обсязі, то були визначені суми виплат, в межах яких дирекція може на цьому етапі задовольнити вимоги потерпілих", - повідомляє бюро.

Гранична сума виплати за зобов'язаннями команії Нова визначена у розмірі 27 тис. грн, Скайд - 14 тис. грн, Україна - 5 тис. грн.

"Чинне законодавство передбачає виплати з фондів МТСБУ в повному обсязі тільки після ліквідації такого страховика. Запропоновані нами зміни у законі, що передбачають виплати відразу після початку процедури банкрутства страхової компанії, Верховна Рада досі не розглянула", - відзначає генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко.

Джерело: ЛІГА.Фінанси