375

СК «УСГ» виплатила понад 1,9 млн грн за знищене пожежею майно

Іноді, успішна діяльність підприємства може бути затьмарена непередбачуваними обставинами. Наприклад, пожежа чи стихійне лихо можуть суттєво вплинути на фінансовий стан будь-якої організації. Тому, наявність надійного страхового партнера є важливою складовою захисту майнових інтересів та мінімізації ризиків в бізнесі. 

Прихильність «Української страхової групи» обраним принципам роботи щодо якості врегулювання страхових випадків, а також неухильне виконання власних зобов'язань, дозволили Компанії заробити бездоганну репутацію однієї з найбільш надійних страхових компаній України для бізнесу, і як результат, високий рівень довіри серед клієнтів та партнерів. 

Нещодавно СК «Українська страхова група» здійснила чергову виплату за Договором страхування майна, укладеним з одним із підприємств північно-східної України. Страховий випадок стався в м. Ромни Сумської області, де внаслідок пожежі підприємству було завдано значних збитків. СК «Українська страхова група» виплатила страхувальнику страхове відшкодування в сумі 1914815,80 грн.

СК «УСГ» займає сьому позицію в рейтингу вітчизняних страхових компаній на ринку добровільного страхування від вогню та стихійних явищ (Insurance Top №4 (60) 2017 р.).

Джерело: Прес-Центр СК "Українська страхова група"