620

Страхова група «ТАС виплатила 215 тис. грн власнику автомобіля Skoda Superb

214 784 грн виплатила Страхова група «ТАС» власнику автомобіля Skoda Superb, пошкодженого з вини страхувальника компанії.

Перебуваючи за кермом свого автомобіля Renault Megane, клієнт СГ «ТАС» в якийсь момент відволікся від дороги і виїхав на смугу зустрічного руху. Наслідком такої необачності стало зіткнення з Superb, яка їхала назустріч.

В результаті аварії обидва автомобілі отримали серйозні пошкодження, втім, оплачувати ремонт чужої машини винуватцю ДТП не довелося завдяки завбачливо оформленому полісу добровільної «автоцивілки» в рамках договору «Повний автозахист». Виконуючи свої зобов'язання перед клієнтом, Страхова група «ТАС» здійснила максимально можливу за законом виплату за полісом обов'язкової «автоцивілки» - в розмірі 100 тис. грн, а решту збитку - 114 784 грн - відшкодувала за договором добровільного страхування цивільно-правової відповідальності автовласників .

Нагадаємо, договір «Повний автозахист» - інноваційний страховий продукт СГ «ТАС» для автовласників, що забезпечує їх всебічний страховий захист на дорозі. Договір включає в себе кілька страхових програм. Так, програма «Дорожній амулет» захищає здоров'я водія в разі ДТП, програма «Легке КАСКО» захищає автомобіль власника договору, а програма «Автоцивілка плюс» доповнює і підсилює дію поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

Залежно від власних потреб клієнти можуть самостійно обрати оптимальний для себе варіант наповнення договору, що включає в себе саме ті набори ризиків і опції, в яких зацікавлений конкретний автовласник.

Джерело: Прес-центр СГ "ТАС"