592

«Українська страхова група» - одна з кращих страхових компаній на ринку ДЦВ

Страхова компанія «Українська страхова група» зайняла восьму позицію в рейтингу ТОП-50 страхових компаній на ринку добровільного страхування цивільної відповідальності за шість місяців роботи в 2017 році (за даними «Insurance Top» №3 (59) 2017).

За останній час ринкова вартість всіх транспортних засобів істотно зросла. Причому зросла не тільки вартість самих автомобілів, що оточують нас на дорогах, але також вартість їх обслуговування, а тим більше вартість ремонту. Тому, нерідко виникає ситуація, коли передбаченого полісом ОСЦПВ ліміту може виявиться недостатньо для відшкодування збитку, заподіяного в результаті ДТП.

З огляду на можливість виникнення подібної ситуації Страхова компанія «Українська страхова група» пропонує кожному страхувальнику скористатися програмою добровільного страхування цивільної відповідальності «Додатковий захист» і збільшити суму максимального ліміту страхового відшкодування до 150 000 - 600 000 гривень. Додатковий захист починає діяти, якщо при відшкодуванні шкоди третім особам, ліміт за основним полісом обов'язкового страхування був вичерпаний.

Джерело: СК "Українська страхова група"