Чому ми?

Страхування - це всесвітньо визнана практика, яка захищає життя і майно, відповідальність і фінансові ризики страхувальника і назавжди зміцнилася у свідомості та житті цивілізованого суспільства, як невід'ємна його частина. В Україні, на жаль, є багато недолугих страхових компаній або відвертих шахраїв, які паразитують весь ринок страхування і підривають довіру до цього прекрасного інструменту захисту!

Дуже часто, для споживача страхової послуги (Клієнта) вибір надійної страхової компанії і необхідних йому параметрів страхування перетворюється на цілий квест, з прозвоном і відвідуванням офісів і агентів страхових компаній. Безліч інформації, заплутані версії чергового продавця страховки можуть звести з розуму і остаточно відбити жагу у страхуванні.

Компанія Parasol.ua пропонує Вам можливість не встаючи з дивана розібратися з усіма тонкощами страхування, підібрати і придбати необхідний, саме Вам, страховий захист

Наша місія

Головна мета, яку ми ставимо перед собою, допомогти Вам розібратися у величезному океані всіляких умов і пропозицій по страхуванню. Ми хочемо це зробити так, щоб Ви завжди могли знайти потрібний Вам продукт, зрозуміти скільки це коштує і отримати вичерпну відповідь на будь-які питання. Замовлення необхідної Вам послуги у нас - це найкраща винагорода нашої роботи!

Цінності

Тільки конкретика, абсолютна прозорість умов, кращі варіанти страхування, найнадійніші страхові компанії, унікальні пропозиції по страхуванню доступні тільки для Вас і чесна ціна - це те, що для нас найважливіше!

Професіоналізм

Для Вас, ми об'єднали багаторічний досвід роботи в страхуванні, сучасні ІТ та інтернет технології, зібрали на одній технологічній площадці кращі пропозиції по страхуванню від найнадійніших страхових компаній. Тепер Ви можете підібрати, оформити та оплатити найскладніші види страхування за лічені хвилини!

Технології

Платформа Parasol.UA розроблена з використанням новітніх технологій програмування веб-сервісів, щоб стати кращим рішенням галузі інтернет «агрегаторів» страхових послуг. Ми витратили дуже багато часу на автоматизацію бізнес процесів для того, щоб Ви могли за лічені хвилини розрахувати і оформити найскладніший поліс страхування, не встаючи з дивана. І це лише початок:).

Сервіс

Ми не прагнемо тільки продати Вам страховку. Наша мета - стати Вашим надійним партнером і провідником у світі страхування назавжди! Для цього ми зробили для Вас систему накопичення бонусів, постійно працюємо над підключенням найкращих страхових продуктів і програм від найнадійніших страхових компаній, розробляємо акційні умови і впроваджуємо інноваційні технології. З сервісом parasol.ua Ви ніколи нічого не забудете! Скориставшись нашими послугами один раз - Ви завжди в курсі новітніх тенденцій у страхуванні для Ваших потреб, будете отримувати кращі умови страхування, розраховані і підібрані саме для Вас. Ну і звичайно, ми завжди запропонуємо Вам кращу ціну і доставимо поліс куди забажаєте!