Зелена карта страхування

Порівняти ціни, дізнатися умови і купити поліс за найкращою ціною

Легковий автомобіль
Європа (вся система)
15 днів
Додайте опцію:
Туристичне медичне
страхування за кордоном
Усього:
1 грн. в день!

Як це працює

 • 1

  Вкажіть параметри страхування і розрахуйте вартість

 • 2

  Порівняйте вартість та оберіть страхову

 • 3

  Оформляйте та сплачуйте поліс онлайн

Електронний поліс на E-mail за 5 хвилин

Ми гарантуємо

 • Поліс на оригінальному бланку, шахрайство виключене
 • Реєстрація полісу в базі
 • Не виникне проблем при перетині кордону
 • Вигідну ціну, зазвичай нижчу ніж у страхових компаній
 • Безкоштовну доставку полісу Новою Поштою
 • Повернемо 100% коштів якщо передумали до початку дії полісу
 • 15 особи обирали поліс сьогодні
 • 36 осіб придбали поліс сьогодні
 • 44 пропозицій ОСЦПВ на сайті
Photo
Зелена карта потрібна якщо збираєтесь виїхати за межі України на авто
 1. На кордоні обовязково перевірять наявність полісу
 2. Покупка полісу на кордоні зазвичай дорожче, ніж придбати заздалегідь
 3. Штрафи за поїздку без полісу від 800€ до 1600€ та затримка автомобіля
— Ірина, експерт зі страхування Parasol.ua

Питання та відповіді

?
Що таке "Зелена карта"?

Ця угода про взаємне визнання країнами-учасницями (47 країн) страхового полісу, що страхує відповідальність власника транспортного засобу перед третіми особами за кордоном України. Загалом цей поліс потрібен всім, хто зібрався виїжджати на транспортному засобі за межі України. Без нього не пропустять на кордоні :)

?
Страховий платіж і сума покриття

Платіж залежить від терміну перебування за кордоном, а страхові суми встановлюються на підставі законодавства країни-перебування і можуть варіюватися від декількох тисяч до мільйонів євро

?
Чи є "Зелена карта" в електронному вигляді?

Поки немає. Поліс існує тільки на бланку.

?
Зелена карта на e-mail або Viber

Після оформлення і оплати полісу наша служба підтримки з легкістю може вислати скан-копію полісу на електронну адресу або Viber. Але пам'ятайте - оригінальний поліс оформляється тільки в паперовому вигляді на бланку. Сканкопія не несе юридичної сили

?
Чи можна докупити "Зелену карту" перебуваючи за кордоном?

Поліс можна оформити тільки в тій країні, де зареєстровано ТЗ, тобто за кордоном придбати поліс на українське авто Ви не зможете. Якщо не впевнені в даті повернення додому, краще оформити поліс з запасом і не ризикувати

?
Чи можна купити поліс на Parasol.ua і відправити мені за кордон?

Можна, тільки всі витрати за міжнародною доставкою полісу Новою Поштою лягають на Вас (до 50 $, в залежності від терміновості)

?
На кого оформляється "Зелена карта"?

Оформляється на господаря авто або будь-якого іншого страхувальника. Дія поліса поширюється на будь-яку людину, яка керує транспортним засобом на законних підставах. Фактично "Зелена карта" оформлюється на автомобіль

?
Який мінімальний і максимальний термін по "Зеленій карті"?

Мінімальний термін оформлення - 15 днів (менше ніяк) і до 1 року

?
Пільги по "Зеленій карті"

Пільг — немає

?
Чи можна переоформити або анулювати поліс?

Так, договір можна переоформити. Якщо Ви продали старе авто і придбали нове, а по зеленій карті є ще місяць дії, Вам потрібно просто звернутися до страхової компанії. Також договір можна анулювати, і повернути кошти за дні, що залишилися, але потрібно бути готовими до того, що страхова компанія утримає збори за послуги.

?
Проверка действительности страховки

Перевірити Зелену карту можна відразу ж після оформлення на сайті МТСБУ, всі договори потрапляють в базу протягом 10 секунд після оформлення.

?
Чому в бланку "Зелена карта" закреслений знак UA?

Так і повинно бути, адже Зелена карта активізується у всіх країнах, крім тієї, де зареєстрований Ваш автомобіль

?
Може я куплю поліс на кордоні?

Можна, тільки поліс буде дорожчий. Так само є ризик, що продадуть підробку. Зараз "гуляє" багато бланків збанкрутілих страхових компаній

?
Чи потрібно оформляти "Зелену карту" в Крим?

Так, на кордоні вимагають пред'явити поліс. Оформляти чи ні - вибір за Вами

?
Оплата полісу

Оплатити можна банківською картою на сайті при покупці полісу (без комісії), готівкою кур'єру або в офісі, при отриманні на Новій Пошті (доставка поліса НП безкоштовна, але комісію за переказ оплачуєте Ви)

?
Доставка полісу

Безкоштовна доставка Новою Поштою, самовивіз з офісу в Києві, доставка кур'єром по Києву

?
Скасування полісу і повернення коштів

Ми анулюємо Ваш поліс і повернемо 100% коштів якщо поліс, ще не вступив в дію і страховий платіж ще не перераховано на страхову компанію. В іншому випадку необхідно звернутися із заявою в страхову компанію. Наша служба підтримки підготує для Вас всі необхідні заяви

?
Доставка у вихідні та свята

Оскільки офіс не працює у вихідні дні і державні свята - отримати поліс можна тільки за попереднім погодженням. Ми завжди намагаємося йти назустріч клієнтам і якщо Ви попередньо погодили таку можливість - поліс Ви отримаєте. Всі замовлення, що надійшли у вихідні та святкові дні, обробляються в перший робочий день

Що таке поліс Зелена карта?

Більше 10 років в Україні функціонує обов'язкове страхування цивільної відповідальності автомобілістів. Страховий поліс ОСЦПВ, що іменується в народі автоцивілкою, береже не ваш автомобіль, а ваш гаманець, якщо ви станете винуватцем ДТП. Тобто страховка ОСЦПВ стосується відповідальності перед третіми особами, відшкодовує потенційний збиток, заподіяний майну і здоров'ю інших водіїв. Автоцивілка діє тільки для громадян України, для юридичних осіб і на території нашої країни. Для оформлення автомобільної страховки вам необхідний паспорт, ІПН, водійське посвідчення і техпаспорт для уточнення всіх даних, які визначають тариф на ОСЦПВ.

Однак бувають випадки, коли по роботі або у відпустку є необхідність відправиться на авто. Зрозуміло, що не можна оформити аналогічний поліс ОСЦПВ в країні, громадянином якої ви не є. Саме для таких випадків ще 60 років тому світове страхове співтовариство придумало страховку Зелена карта. Вже 48 країн Європи, СНД, Близького Сходу приєдналися до системи Green Card. Цікавий факт: Купити страховку Зелена Карта в Україні, стало можливим в 1997 році, а страховку ОСЦПВ - тільки в 2005 році.

Особливості Грін карти

Страховка Зелена карта на автомобіль для виїзду за кордон має уніфікований для всіх країн зразок. Як замовити поліс? Щоб замовити і оформити Грін карту, необхідно мати закордонний паспорт і техпаспорт на авто. Вартість Зеленої карти визначає кожна країна окремо на нормативно-правовому рівні. Тобто на страховку Зелена карта в Україні ціна не може істотно відрізнятися. А розмір збитку, який покриє куплена в Україні Грін карта, вже визначає та країна, в яку ви вирушаєте (точніше та країна, де сталося ДТП).

В Україні страхове відшкодування по автоцивілці здійснює та страхова компанія, чий поліс ви купили. У випадку з Зеленою картою не страховик, а МТСБУ здійснює виплату по страховці в разі ДТП за кордоном. Тому купувати страховий поліс для виїзду за кордон на авто необхідно лише тих компаній, які є повними членами МТСБУ, перерахованими на офіційному сайті бюро. Після того, як ви оформляєте страховку Зелена карта у відповідній страховій або агента-партнера, ваші дані відразу ж заносяться в електронну базу МТСБУ. І якщо станеться аварія з вашої вини, то іноземні правоохоронці моментально отримають підтвердження підробки страхового полісу, виписаного на даний автомобіль.

Тому не варто недбало ставиться до страховки, ціна відсутності Зеленої карти для виїзду за кордон може бути занадто висока. По-перше, вас можуть просто повернути на кордоні. По-друге, ми звикли, що страховка ОСЦПВ покриває 320 тис. грн збитків здоров'ю та 160 тис. грн збитків майну (приблизно $ 8000 і $ 4000. відповідно). За кордоном страхові ліміти при ДТП обчислюються десятками тисяч євро.

Розрахунок вартості

Якщо вас цікавить, скільки коштує Зелена карта, ціна на страховку для виїзду на автомобілі за кордон формується виходячи з наступних критеріїв: типу транспортного засобу, напрямку та терміну поїздки. Для вашої зручності та економії часу компанія Parasol.ua пропонує замовити Грін Карту онлайн навіть на мінімальний термін в 15 днів. Ми укладаємо прямі договори зі страховими компаніями-повними членами МТСБУ, добиваємося ексклюзивних умов і акцій, таким чином, немає потреби шукати де дешевше. Витратьте 30 секунд, щоб відзначити необхідні параметри, і калькулятор Зеленої Карти відразу видасть ціни у різних компаній. Оформити страховий поліс для виїзду за кордон онлайн завдяки Parasol.ua займе не більше пари хвилин. Ви заощадите дорогоцінний час, зможете перевірити справжність страхового полісу і безтурботно відправиться в дорогу. Ціни на Green Card для авто на нашому порталі, приємно вас здивують.