Зелена карта страхування

Порівняти ціни, дізнатися умови і купити поліс за найкращою ціною

Легковий автомобіль
Європа (вся система)
15 днів

Як це працює

 • 1

  Вкажіть параметри страхування і розрахуйте вартість

 • 2

  Порівняйте вартість та оберіть страхову

 • 3

  Оформляйте та сплачуйте поліс онлайн

Електронний поліс на E-mail за 5 хвилин

Ми гарантуємо

 • Міжнародний поліс в електронному вигляді
 • Реєстрація полісу в базі
 • Не виникне проблем при перетині кордону
 • Вигідну ціну, зазвичай нижчу ніж у страхових компаній
 • Миттєве доставляння на адресу електронної пошти
 • Повернемо 100% коштів якщо передумали до початку дії полісу
 • 15 особи обирали поліс сьогодні
 • 36 осіб придбали поліс сьогодні
 • 44 пропозицій ОСЦПВ на сайті
Photo
Зелена карта потрібна якщо збираєтесь виїхати за межі України на авто
 1. На кордоні обовязково перевірять наявність полісу
 2. Покупка полісу на кордоні зазвичай дорожче, ніж придбати заздалегідь
 3. Штрафи за поїздку без полісу від 800€ до 1600€ та затримка автомобіля
— Ірина, експерт зі страхування Parasol.ua

Питання та відповіді

?
Що таке "Зелена карта"?

Ця угода про взаємне визнання країнами-учасницями (47 країн) страхового полісу, що страхує відповідальність власника транспортного засобу перед третіми особами за кордоном України. Загалом цей поліс потрібен всім, хто зібрався виїжджати на транспортному засобі за межі України. Без нього не пропустять на кордоні :)

?
Страховий платіж і сума покриття

Платіж залежить від терміну перебування за кордоном, а страхові суми встановлюються на підставі законодавства країни-перебування і можуть варіюватися від декількох тисяч до мільйонів євро

?
Чи є "Зелена карта" в електронному вигляді?

Так, через війну в країні дозволено укладання полісів Зелена картка в безбланковій формі, а саме шляхом генерації pdf-файлів.

?
Зелена карта на e-mail або Viber

Звісно, так! Готовий поліс реєструється в базі МТСБУ та миттєво надходить на email. Якщо ви не отримали від нас листа, наша служба підтримки з легкістю надішле ваш поліс у Viber.

?
Чи можна докупити "Зелену карту" перебуваючи за кордоном?

Якщо ви вже перебуваєте за кордоном, ви можете оформити поліс онлайн на нашому сайті.

?
Чи можна купити поліс на Parasol.ua і відправити мені за кордон?

Це не має ніякого сенсу. Електронний поліс Зеленої картки має аналогічну юридичну дію, як і паперовий, та не потребує мокрої печатки. Отриманий файл можна роздрукувати самостійно у будь-якій кількості та не перейматися, якщо на бланк раптово розіллється філіжанка кави.

?
На кого оформляється "Зелена карта"?

Оформляється на господаря авто або будь-якого іншого страхувальника. Дія поліса поширюється на будь-яку людину, яка керує транспортним засобом на законних підставах. Фактично "Зелена карта" оформлюється на автомобіль

?
Який мінімальний і максимальний термін по "Зеленій карті"?

Мінімальний термін оформлення - 15 днів (менше ніяк) і до 1 року

?
Пільги по "Зеленій карті"

Пільг — немає

?
Чи можна переоформити або анулювати поліс?

Ми можемо анулювати поліс, якщо він ще не вступив в свою дію. Також, деяку інформацію можливо змінити, у разі раптової помилки при оформленні, але, наприклад, назву марки чи моделі авто -ні. Обов'язково одразу звертайтеся до служби підтримки, як помітили помилку, щоб Ваше питання було вирішене якомого швидше.

?
Перевірка чинності полісу

Перевірити Зелену карту можна відразу ж після оформлення на сайті МТСБУ, всі договори потрапляють в базу протягом 10 секунд після оформлення.

?
Чому в бланку "Зелена карта" закреслений знак UA?

Так і повинно бути, адже Зелена карта активізується у всіх країнах, крім тієї, де зареєстрований Ваш автомобіль

?
Може я куплю поліс на кордоні?

Зелену картку онлайн можна придбати з датою початку мінімум від наступного дня. Тобто, оформлений поліс сьогодні буде діяти тільки завтра. Пам'ятайте, що договір Зелена картка має бути обов'язково роздрукований після оформлення на односторонньому листі А4. Ми радимо оформляти Зелену картку заздалегідь, щоб уникнути неприємних ситуацій при перетині кордону.

?
В яких країнах діє поліс "Зелена картка" ?

Міжнародний договір "Зелена картка" діє у країнах-членах міжнародної системи Green Card, які зазначені та не викреслені у такому сертифікаті.

?
Оплата полісу

Безпечна онлайн оплата банківською карткою в пару кліків.

?
Доставляння полісу

Миттєве доставляння полісу на e-mail або Viber

?
Скасування полісу і повернення коштів

Ми анулюємо Ваш поліс і повернемо 100% коштів, якщо поліс ще не вступив в дію і страховий платіж ще не перераховано в страхову компанію. В іншому випадку необхідно самостійно звернутися із заявою в страхову компанію

?
Доставляння у вихідні та свята

Онлайн оформлення з миттєвою доставкою полісу на e-mail можливе у будь-який зручний день та час доби!

Що таке поліс Зелена карта?

Більше 10 років в Україні функціонує обов'язкове страхування цивільної відповідальності автомобілістів. Страховий поліс ОСЦПВ, що іменується в народі автоцивілкою, береже не ваш автомобіль, а ваш гаманець, якщо ви станете винуватцем ДТП. Тобто страховка ОСЦПВ стосується відповідальності перед третіми особами, відшкодовує потенційний збиток, заподіяний майну і здоров'ю інших водіїв. Автоцивілка діє тільки для громадян України, для юридичних осіб і на території нашої країни. Для оформлення автомобільної страховки вам необхідний паспорт, ІПН, водійське посвідчення і техпаспорт для уточнення всіх даних, які визначають тариф на ОСЦПВ.

Однак бувають випадки, коли по роботі або у відпустку є необхідність відправиться на авто. Зрозуміло, що не можна оформити аналогічний поліс ОСЦПВ в країні, громадянином якої ви не є. Саме для таких випадків ще 60 років тому світове страхове співтовариство придумало страховку Зелена карта. Вже 48 країн Європи, СНД, Близького Сходу приєдналися до системи Green Card. Цікавий факт: Купити страховку Зелена Карта в Україні, стало можливим в 1997 році, а страховку ОСЦПВ - тільки в 2005 році.

Особливості Грін карти

Страховка Зелена карта на автомобіль для виїзду за кордон має уніфікований для всіх країн зразок. Як замовити поліс? Щоб замовити і оформити Грін карту, необхідно мати закордонний паспорт і техпаспорт на авто. Вартість Зеленої карти визначає кожна країна окремо на нормативно-правовому рівні. Тобто на страховку Зелена карта в Україні ціна не може істотно відрізнятися. А розмір збитку, який покриє куплена в Україні Грін карта, вже визначає та країна, в яку ви вирушаєте (точніше та країна, де сталося ДТП).

В Україні страхове відшкодування по автоцивілці здійснює та страхова компанія, чий поліс ви купили. У випадку з Зеленою картою не страховик, а МТСБУ здійснює виплату по страховці в разі ДТП за кордоном. Тому купувати страховий поліс для виїзду за кордон на авто необхідно лише тих компаній, які є повними членами МТСБУ, перерахованими на офіційному сайті бюро. Після того, як ви оформляєте страховку Зелена карта у відповідній страховій або агента-партнера, ваші дані відразу ж заносяться в електронну базу МТСБУ. І якщо станеться аварія з вашої вини, то іноземні правоохоронці моментально отримають підтвердження підробки страхового полісу, виписаного на даний автомобіль.

Тому не варто недбало ставиться до страховки, ціна відсутності Зеленої карти для виїзду за кордон може бути занадто висока. По-перше, вас можуть просто повернути на кордоні. По-друге, ми звикли, що страховка ОСЦПВ покриває 320 тис. грн збитків здоров'ю та 160 тис. грн збитків майну (приблизно $ 8000 і $ 4000. відповідно). За кордоном страхові ліміти при ДТП обчислюються десятками тисяч євро.

Розрахунок вартості

Якщо вас цікавить, скільки коштує Зелена карта, ціна на страховку для виїзду на автомобілі за кордон формується виходячи з наступних критеріїв: типу транспортного засобу, напрямку та терміну поїздки. Для вашої зручності та економії часу компанія Parasol.ua пропонує замовити Грін Карту онлайн навіть на мінімальний термін в 15 днів. Ми укладаємо прямі договори зі страховими компаніями-повними членами МТСБУ, добиваємося ексклюзивних умов і акцій, таким чином, немає потреби шукати де дешевше. Витратьте 30 секунд, щоб відзначити необхідні параметри, і калькулятор Зеленої Карти відразу видасть ціни у різних компаній. Оформити страховий поліс для виїзду за кордон онлайн завдяки Parasol.ua займе не більше пари хвилин. Ви заощадите дорогоцінний час, зможете перевірити справжність страхового полісу і безтурботно відправиться в дорогу. Ціни на Green Card для авто на нашому порталі, приємно вас здивують.