Автоцивілка у Львові

1 Введіть дані і зробіть розрахунок

2 Порівняйте ціну та виберіть компанію

3 Сплатіть поліс картою і отримаєте на e-mail

Чому купити Автоцивілку потрібно тут

иконка часов

Просто та швидко

Пропозиції провідних страхових компаній за 30 секунд. Всього пару кліків.

иконка мишени

Вигідно і точно

Точний розрахунок і вигідні акційні пропозиції. Знижки для наших клієнтів.

иконка щита

Надійно та безпечно

У нас прямі договори. Ви отримуєте оригінальний поліс, будь-яка підробка виключена.

Наші партнері:

Що таке електронний поліс ОСЦПВ?

Це традиційний «паперовий» поліс ОСЦПВ, тільки в електронному вигляді. Електронний поліс автоцивілки має аналогічну юридичну силу як «паперовий поліс».

Як купити е-поліс Автоцивілки

1) Введіть державний номер авто в форму вище або вкажіть параметри авто на калькуляторі. 2) Порівняйте ціни від різних страхових компаній і оберіть свій варіант. 3) Оформіть поліс та оплатіть онлайн.

Оплата поліса

Оплатити електронний поліс можливо тільки банківськими картами VISA / MasterCard / Простір.

Доставка поліса

Після оплати електронний поліс відправиться на зазначену електронну пошту і буде доступний для скачування на сайті.

Документи для оформлення

Паспорт або посвідчення водія, ІПН, Свідоцтво про реєстрацію автомобіля, документ на право пільги (якщо є).

159 чоловік вибрало поліс сьогодні

15 чоловік придбали страховий поліс сьогодні

49 варіантів ОСАГО на сайті

Гарячі

акції та пропозиції від Parasol.ua

Як поліція перевіряє поліс?

За державним номером автомобіля

За номером електронного поліса ОСЦПВ

Перевірка займає лічені хвилини, надалі перевірка буде проходити повністю в автоматичному режимі

Що робити при страховому випадку?

 • Зв'язатися з контакт-центром асистансу
 • Повідомити назву страхової компанії і номер договору
 • Діяти відповідно до отриманих інструкцій

Автоцивілка у Львові

Потрібно дуже ретельно підходити до оформлення автоцивілки у Львові. У 2015 році в регіоні сталося 8266 ДТП. Львівська область опинилася на 6 місці в «антирейтингу». За перше півріччя в Україні скоєно вже 60 тис. аварій, значна частка яких знову припадає на Львів.

В Україні страхові ліміти по полісу автоцивільної відповідальності складають 100 тис. грн за майно і 200 тис. грн за шкоду здоров'ю потерпілих, а в Європі компенсація за каліцтва обчислюється мільйонами євро. Проте наслідки ДТП щорічно обходяться нашій країні в 40 млрд гривень! Однією з причин таких негативних наслідків стала величезна кількість підроблених страхових полісів, в тому числі страховки ОСЦПВ у Львові.

Звертаємо вашу увагу на те, що купити автоцивілку у Львові повинні і ті автомобілісти, які пригнали собі нерозмитнене авто з Європи. Щоб ввезти його в Україну, на автомобіль оформляють страховку Зелена карта, зазвичай на 15 днів. Якщо ви плануєте часто перетинати кордон по роботі, то можна купити поліс Грін карта на рік. А якщо ви будете їздити по довіреності тільки в межах України і лише виїжджати в транзитну зону раз в 10 днів (або раз на рік, дивлячись за якою схемою була ввезена машина), то набагато дешевше буде оформити страховку ОСЦПВ у Львові. Допоможе оцінити різницю у вартості цих двох страхових продуктів для авто на іноземних номерах, а також розрахувати вартість автоцивілки у Львові калькулятор від компанії Парасоль.

На автомобільну страховку автоцивілка у Львові тарифи встановлює держава. Тому не може поліс коштувати на 40-46% дешевше, ніж в середньому на ринку. Однак ви можете моніторити ринок страхування в пошуках акцій, знижок і програм лояльності. Це допоможе вам вигідно купити автомобільну страховку ОСЦПВ.

Дешева ціна автоцивілки у Львові не повинна бути єдиним критерієм вибору страхового поліса. Прагніть купити автоцивілку у Львові у страхових компаній з високою репутацією і давньою історією. Правда і у лідерів ринку можна недорого купити поліс. Для вибору відповідної страхової скористайтесь сервісом онлайн-страхування parasol.ua. На сайті представлена ​​інформація про всі страхові компанії на ринку України, відгуки, рейтинг. Зручний і функціональний калькулятор ОСЦПВ у Львові дозволяє розрахувати вартість автоцивілки саме під ваш запит. Сайт дозволяє замовити автоцивілку у Львові онлайн з доставкою в будь-який населений пункт України. Ціни на ОСЦПВ у Львові такі ж, як і в інших регіонах країни.

Автоцивілка Львів калькулятор та супер ціна. Страховка авто Львів - найкращі пропозиції

Вопросы и ответы

 • ОСЦПВ (Автоцивілка) - це договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. На сьогоднішній день максимальні суми відшкодування - 100 000,00 грн. за заподіяний збиток майну при ДТП і 200 000,00 грн. за заподіяну шкоду життю та здоров'ю при ДТП.

 • Поліс можна оформити на термін від 15 днів і до 1 року для транспортних засобів з тимчасовою або іноземною реєстрацією. На період від 6 місяців і до 1 року - для авто, зареєстрованих в Україні.

 • Розрахунок вартості Автоцивілки: базовий платіж * К1 (тип ТЗ) * К2 (місце реєстрації ТЗ) * К3 (сфера використання) * К4 (стаж) * К5 (період страхування) * К6 (шахрайство) * К (бонус-малус) * знижка пільговику.

  • За відсутність поліса ОСЦПВ або закінчення терміну дії призначається штраф у розмірі 850 грн.
  • Якщо Ви забули страховку вдома, то можете обійтись попередженням або штрафом - 425 грн.
  • При їзді на авто в період, який не вказано в полісі, Ви можете заплатити 425 грн.
 • Відповідно до Закону України про Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, на пільгових умовах (знижка 50%) страховку можуть оформити:

   

  • пенсіонери;
  • учасники війни;
  • постраждалі, внаслідок Чорнобильської катастрофи (I- II категорії);
  • інваліди II групи.

   

  Звільняються від обов'язкового страхування ОСЦПВ:

   

  • учасники бойових дій;
  • інваліди війни;
  • інваліди I групи.