< Повернутися до списку

У жовтні СГ «ТАС» виплатила за договорами КАСКО та полісами «автоцивілки» майже 20 млн грн

У жовтні СГ «ТАС» виплатила за договорами КАСКО та полісами «автоцивілки» майже 20 млн грн

2 Листопада 2017

1711

Страхова група «ТАС» оприлюднила статистику своїх виплат за жовтень. Так, тільки за полісами "автоцивілки" на протязі другого осіннього місяця страховиком було виконано відшкодувань потерпілим на загальну суму 12 601 905,17 грн. У той же час обсяг страхових виплат за договорами КАСКО за жовтень досяг 7 178 399,64 грн.

Найбільші виплати СГ «ТАС» традиційно припали на договори страхування наземного транспорту. Зокрема, 423 678 грн виплатила компанія за ремонт пошкодженого в ДТП вантажного автомобіля DAF, застрахованого за договором «Правильне КАСКО». Водій вантажівки не впорався з керуванням, внаслідок чого авто в'їхало в кювет. Аварія сталася в Кіровоградській області.

У свою чергу, за пошкоджений в результаті займання автомобіль Subaru Forester СГ «ТАС» виплатила страхове відшкодування в розмірі 385 903 грн. Страховий випадок стався в Черкасах. Автомобіль був застрахований за договором «ЕвроКАСКО 5 зірок».

Серед інших великих виплат жовтня також варто відзначити відшкодування в розмірі 361 000 долл, яке СГ «ТАС» виплатила за пошкоджений внаслідок дорожньо-транспортної пригоди Land Rover. Під час руху в позашляховик в'їхав інший автомобіль, з-за чого машина страхувальника компанії влетіла у відбійник. Аварія з застрахованим за договором «ЕвроКАСКО 5 зірок» автомобілем сталася в Києві.

Нагадаємо, згідно з даними авторитетного журналу «Бізнес», Страхова група «ТАС» продовжує утримувати лідируючі позиції на ринку страхування України. Зокрема, в рейтингу кращих з кращих автостраховиків країни СГ «ТАС» за підсумками І півріччя поточного року зайняла почесне третє місце.

Джерело: Прес-центр СГ "ТАС"

Поділитися:

Компанії з новини

Страхові прокладки Тарути: до чого тут справа Гужви

Страхові прокладки Тарути: до чого тут справа Гужви

Президент УФУ: Ми стоїмо на порозі переродження страхового ринку

Президент УФУ: Ми стоїмо на порозі переродження страхового ринку

Найпопулярніші статті