16.12.2019
1998
Китай така далека й невідома країна. Але, завдяки безвізовому режиму з Євросоюзом, потрапити в цю країну стало набагато простіше. Чому так? Є можливість, без оформлення зайвих документів, зробити пересадку. Полетіти в Китай із будь-якої країни ЄС, де продаються дешеві авіаквитки. Так що, якщо раніше українці вибирали туристичні путівки в цю країну, то зараз можна спокійно спланувати поїздку самостійно.
Ви вже побували в багатьох європейських країнах, а тепер плануєте досліджувати й Азію? Тоді пора готуватися і вивчати всі нюанси, перед покупкою квитків. У тому числі, як придбати правильний туристичний поліс. Відповідаємо на низку популярних запитань про страхування:
Українцям, для подорожей у Китай, потрібна туристична віза. А, щоб отримати цей дозвіл на в’їзд, потрібно підготувати пакет документів, у тому числі, і медичний поліс. Так що так, цей документ обов’язковий для поїздки.
Навіть якби страхування не було обов’язковою умовою, був би сенс оформляти документ, оскільки, відпочинок у країнах Азії це ціла низка можливих ризиків. Багато нових, незвичних нам страв і продуктів, інший клімат, екзотичні рослини. Ніколи не знаєш, як поводитиметься організм у такій поїздці.
Також, варто враховувати, який відпочинок ви плануєте. Обійтися в Китаї тільки міським туризмом мало хто захоче. Підйоми в гори, морський відпочинок, екстремальні розваги, ось що зазвичай цікавить туристів. Щоби добре відпочити та не хвилюватися за своє здоров’я застрахуватися просто необхідно.
Кожен випадок унікальний, а оскільки це не універсальна страховка, як у випадку з країнами Євросоюзу, то потрібно вибирати її детально під свої параметри найближчої поїздки. За якими критеріями потрібно вибирати собі поліс:
Тривалість подорожі. Коли вибираєш поліс у Європу, то завжди дешевше купувати його відразу на 1 рік. Оскільки, є велика ймовірність, що протягом цього року ви ще відвідайте якусь із країн, що входять до складу Євросоюзу. Але яка ймовірність, що ви полетите в Китай двічі на рік?
Оптимальний варіант оформити страховку на ту кількість днів, яку ви збираєтеся провести в країні. І замість терміну дії, заплатити за якість, додавши корисні послуги з розширеної програми страхування.
Мета подорожі. Їдете просто, щоби відвідати кілька міст? Тоді підійде звичайний медичний, найдешевший поліс.
Якщо ж збираєтеся ходити гірськими вершинами, вивчати місцеву природу, купатися в морі та їздити на скутері, то краще вибрати розширену страховку. Обов’язково вкажіть, якщо збираєтеся займатися активними видами спорту.
Тим, хто їде на тривалий період, варто врахувати, що для роботи за найманням теж потрібен інший вид поліса, просто туристичний не підійде. Якщо збираєтеся підробляти в поїздці, то краще включити цю опцію в страховий документ.
Необхідні послуги. Як ми вже говорили, короткочасна віза коштує недорого, і краще доплатити гроші за розширені опції, якщо вони вам потрібні. Наприклад, за втрату багажу, затримку або скасування рейсу. Для тривалих перельотів, усе це може стати в пригоді, адже поїздка в Китай обійдеться набагато дорожче, ніж, наприклад, до Німеччини. І втрачати квитки, тому що була затримка рейсу, а відповідно запізнився на пересадку зовсім не хочеться.
Індивідуальні особливості. Якщо у вас є хронічні захворювання, особливості організму, непереносимість певних препаратів або інші складності потрібно відразу вказати це під час оформлення поліса. Щоб і вам було комфортніше, і проблем із виплатами потім не виникало.
Найкраще вибирати необхідний вид документа в інтернеті. Можна прочитати інформацію про всі додаткові опції, порівняти компанії та відгуки про них. Також, порівняти співвідношення ціни і якості, щоби вибрати з усіх пропозицій ту, яка підходить вам.
Щодо вартості, усе просто: заходите на сайт пошуковик, де всі страхові компанії зібрані в один зручний список. Заповнюєте форму з усією інформацією: дати поїздки, вік, тип подорожі й так далі. З отриманого списку ви вже обираєте компанію, до якої звернутися. Вибирати можна, як за ціною (спираючись відгуки клієнтів), так і за вартістю або опціями.
Електронний документ зазвичай коштує дешевше паперового, так і оформити його можна максимум за 15 хвилин. З отриманої інформації, можна назвати орієнтовну вартість страховок у Китай:
Звісно, усе залежить від параметрів, суми страхування і стану здоров’я клієнта. Так що краще зайти на страховий сервіс і самостійно розрахувати вартість. Вирішивши це питання, можна починати шукати дешеві квитки та планувати свою подорож.
Так, цей документ обов’язковий для поїздки
Найкраще вибирати необхідний вид документа в інтернеті
На 2 тижні, від компаній із хорошим рейтингом, обійдеться від 300 до 1500 гривень