< Повернутися до списку

Купівля Автоцивілки в інтернеті

Купівля Автоцивілки в інтернеті
author
Автор:
Єва Антонова

8 Липня 2019

1376

В інтернеті можна не тільки записатися в чергу або оформити замовлення, але й купити оригінальний документ. Наприклад, поліс страхування відповідальності водія. Його можуть надіслати кур’єром, поштою або ж відправити в електронному вигляді. Чи безпечна покупка страховки в інтернеті і який варіант вибрати? Почнемо з відповідей на питання:

Що таке страховка ОСЦПВ і навіщо купувати цей поліс?

Автоцивілка — страхує не автомобіль власника, а його відповідальність. Що це означає? Якщо транспорт стане причиною ДТП, у якій постраждали інші автомобілі або люди — страхова компанія відшкодовує їм завдані збитки. Якщо говорити простіше: водій платить невеликий внесок щороку, а натомість компанія покриє всі витрати на ремонт і лікування, якщо водій завдасть комусь шкоду в ДТП. Це допомагає уникнути ситуацій, коли людина пошкодила чужий автомобіль, а йому нічим платити за ремонт. Тоді суди затягуються на кілька місяців, як мінімум, а несправний автомобіль весь цей час стоїть в очікуванні ремонту.

Цей вид страховки — обов’язковий, згідно із законом заборонено виїжджати без нього на дорогу. Як уже згадувалося, поліс захищає відповідальність, а не автомобіль. Якщо з вини водія трапиться аварія — компанія покриє витрати на ремонт авто постраждалої сторони. А ремонт машини клієнта залишається на його відповідальності. Щоби застрахувати на такі випадки свій транспорт, потрібно оформляти іншу страховку — КАСКО.

Скільки коштує зробити цю страховку на рік? Ціна залежить від декількох чинників:

 • Вид транспорту, його рік випуску і стан.
 • Місто реєстрації, розмір франшизи (який можна вибрати), водійський стаж клієнта.
 • Пільги. Деяким категоріям передбачені знижки, а окремі — і зовсім звільняються від відповідальності, а значить, і необхідності покупки поліса.
 • Обрана компанія — у всіх свої націнки. Щоби не переплатити, порівняйте ціни компанії з тими, що вказані на сайті. Там можна розрахувати суму в онлайн-калькуляторі та дізнатися вартість страховки для вашого транспорту.

Купівля Автоцивілки в інтернеті (фото 1)

Купити поліс в інтернеті: за чи проти

Переваги покупки поліса в інтернеті:

Можливість отримати страховку відразу після оплати. Вибрати потрібний вид страхвування, оплатити його та отримати на пошту можна за 15–20 хвилин.

Якщо купили паперовий поліс — його доставлять протягом 1–2 днів кур’єром прямо в будинок. Відправлення поштою займає від 1 до 3 днів, але, зате можна забрати в зручний час. У будь-якому випадку, не потрібно їхати далеко від дому, шукати офіс компанії, спілкуватися зі страховими представниками.

Купуючи електронний документ, ви економите гроші. Його не потрібно друкувати або привозити, а значить компанії простіше й дешевше оформляти такий документ. Від цього і вигідна ціна.

Ще один плюс електронної версії: вона не зіпсується. Можна зберігати відразу на комп’ютері / смартфоні / планшеті / флешці по одному примірнику. Тоді, як паперовий документ може пошкодитися й на його відновлення потрібно витрачати час і сили.

Й останнє, можливість спокійно вибрати. Зайшов на сайт компанії, не сподобалися ціна або умови: закрив вкладку, і продовжуєш пошуки в іншому місці. Можна відразу порівняти ціни декількох страхових компаній, спокійно прийняти рішення, без страхового представника, який буде активно продати саме свої послуги.

Мінуси покупки в інтернеті:

Купівля Автоцивілки в інтернеті (фото 2)

Можливість потрапити до шахраїв. Але цього можна уникнути, якщо перевірити ліцензію компанії на сайті МТСБУ. Під час покупки паперового поліса більше шансів потрапити до шахраїв в інтернеті, так що краще відразу купувати електронний варіант і перевіряти його в базі МТСБУ.

Мінус електронного документа в тому, що деякі представники правоохоронних органів вважають його недійсним. Поліціянти вимагають друкувати поліс або пробують оштрафувати за відсутність паперового оригіналу. Але тут головне довести свою точку зору, адже з початку 2018 року електронний поліс офіційно визнали повноцінним документом і друкувати його чи ні — особистий вибір водія.

Як купити Автоцивілку в інтернеті?

Щоби швидко купити ОСЦПВ в інтернеті, дотримуйтесь простого порядоку дій:

 • Перейдіть на страховий продукт Автоцивілка.
 • Введіть усі дані в онлайн-калькуляторі та розрахуйте вартість поліса.
 • Перегляньте пропозиції від різних страхових компаній. Коли виберете ту, від якої збираєтеся придбати поліс — вивчіть відгуки про неї.
 • Визначтеся з форматом: паперовий поліс кур’єром або електронний документ на пошту.
 • Заповніть необхідні дані для оформлення поліса.
 • Сплатіть ОСЦПВ і чекайте пару хвилин, коли отримаєте документ на пошту.
 • Після отримання, відразу перевірте номер поліса на сайті МТСБУ, щоби дізнатися, що він активний, і зареєстрований на ваш транспорт.

Купівля Автоцивілки в інтернеті (фото 3)

Не забувайте вчасно відновити страховку. Найкраще це робити за кілька днів до закінчення старого документа. Також, після відшкодування збитку в разі ДТП, якщо ліміт покриття було вичерпано, потрібно заново оформляти страхування ОСЦПВ

Поділитися:

Компанії з новини

Понад 95% клієнтів СГ «ТАС» готові рекомендувати її своїм друзям та знайомим

Понад 95% клієнтів СГ «ТАС» готові рекомендувати її своїм друзям та знайомим

Для кого й навіщо потрібне туристичне страхування

Для кого й навіщо потрібне туристичне страхування

Найпопулярніші статті