< Повернутися до списку

Держрегулятор Нацкомфінпослуг підтвердив високу якість активів СК «Саламандра-Україна»

Держрегулятор Нацкомфінпослуг підтвердив  високу якість активів СК «Саламандра-Україна»

15 Травня 2017

1363

Страхова компанія «Саламандра-Україна» успішно пройшла перевірку Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Під час перевірки регулятором встановлено, що активи, якими покрито резерви страховика, відповідають вимогам законодавства.

«Ми пройшли перевірку Нацкомфінпослуг, тому що наші активи завжди були надійними, а компанія була і залишається лідером за швидкістю виплат по ОСЦПВ. Тепер ми закликаємо Нацкомфінпослуг здійснити перевірку решти страховиків, щоб не допустити на страховому ринку нових банкрутств внаслідок  недостатності у компаній коштів для виплати страхових відшкодувань», - зауважив Юрій Явтушенко, голова наглядової ради «Саламандра-Україна».

Найближчим часом Нацкомфінпослуг планує ввести додаткові вимоги щодо прийнятних активів для покриття резервів. "Активи для покриття резервів в нашій компанії вже сьогодні повністю відповідають цим вимогам. Принципи диверсифікації для нас - це висока ліквідність та низький рівень ризику активів», - заявив Юрій Явтушенко. За результатами 2016 року, 70% активів, що покривають резерви «Саламандра-Україна» розміщені на валютних депозитних рахунках, 19% - у нерухомості, 8% - на поточних рахунках у банках. 

Проте, в переважної більшості страхових компаній України дуже низька якість активів та їх неадекватна оцінка. Про це неодноразово наголошували у своїх виступах представники Нацкомфінпослуг. Так, за словам Александра  Залєтова, члена Нацкомфінпослуг, активи лише 43 компаній відповідають новому проекту вимог до платоспроможності та якості активів. Всього ж на страховому ринку більше 300 компаній. 

«Компанія, яка не забезпечила свої зобов’язання ліквідними та надійними активами не може гарантувати своєчасні страхові виплати у повному розмірі. Якщо «Саламандра-Україна» пройшла перевірку, то мабуть прийшов час перевірити інші компанії» - підкреслив Юрій Явтушенко.

Додаткова інформація: СК «Саламандра-Україна» є лідером зі швидкості виплат.

Джерело: СК «Саламандра-Україна»

Поділитися:

Компанії з новини

"Автоцивілка" знову подорожчає

"Автоцивілка" знову подорожчає

За 4 місяці 2017 року СК «Країна» зібрала 102 мільйони гривень страхових платежів

За 4 місяці 2017 року СК «Країна» зібрала 102 мільйони гривень страхових платежів

Найпопулярніші статті