< Повернутися до списку

Alphabet інвестує $375 млн в стартап по мед страхуванню

Alphabet інвестує $375 млн в стартап по мед страхуванню

16 Серпня 2018

845

Telegram Підписуйтесь на наш Telegram канал і отримуйте найсвіжіші та найцікавіші новини першими

Каліфорнійський холдинг Alphabet планує інвестувати $375 млн. у стартап по медичному страхуванню Oscar Health, допомагаючи йому розширити доступ до нових ринків і бізнес-сегментам, в тому числі до Medicare Advantage в 2020 році.

Інвестиції будуть здійснені через кілька місяців після того, як Oscar Health отримав $165 млн. в першому раунді фінансування. Серед учасників цього фінансування були компанії CapitalG і Verily Life Sciences, які отримали інвестиції від Alphabet.

Холдинг Alphabet, що володіє Google, отримає приблизно 10% акцій медичного стартапу, який пропонує послуги, орієнтовані на технології для окремих споживачів. Як результат, Виконавчий директор Google, який очолював раніше YouTube, Салар Камангар увійде до складу правління Oscar Health.

Oscar Health була заснована в 2012 році в Нью-Йорку Маріо Шлоссером, Кевіном Назумі (який більше не є кофаундером компанії), Джошем Кушнером (брат радника Президента США Дональда Трампа і зятя Джареда Кушнера). Стартап управляє платформою, інтегрованою з лікувальними установами, і надає персоналізований і технологічний сервіс. У 2018 році фірма налічувала понад 250 тис. членів і понад 700 співробітників.

Джерело: Форіншурер

Поділитися:

Компанії з новини

СК «Київський страховий дім» ліквідують

СК «Київський страховий дім» ліквідують

СГ «ТАС» очолила рейтинг МТСБУ за сумою виплат

СГ «ТАС» очолила рейтинг МТСБУ за сумою виплат

Найпопулярніші статті