< Повернутися до списку

Classic Life Insurance передасть страховий портфель компанії Forte Life

Classic Life Insurance передасть страховий портфель компанії Forte Life

2 Березня 2018

1314

Міжнародна страхова комания Classic Life Insurance заявила що готується передати страховий портфель компанії Forte Life. Така заява прозвучала на прес-конференції в черверг, 1 березня.

Так, акціонер Classic Life Insurance Містер Нікос своє рішення пояснює несприятливою ситуацією на українському ринку.

"Зараз іноземний інвестор не розуміє, як працювати в Україні в умовах тієї реальності, яка склалася тут сьогодні. На жаль, багато моментів викликають занепокоєння. Особливо - ситуація зі страховими брокерами та незалежними агентами, які отримують від страхових компаній серйозну комісію, але не несуть ніякої відповідальності за неправдиву інформацію при продажу страхових полісів. Досить часто діяльність таких осіб є протизаконною, але механізм залучення їх до реальної відповідальності - відсутій. Це викликає серйозну стурбованість і несе значні загрози для подальшого розвитку сфери страхування в Україні", - сказав він.

У свою чергу директор компанії Олександр Прокоф'єв заспокоїв, що на клієнтах ця операція ніяк не відіб'ється.

Відзначається, що портфель буде переданий страховій фірмі, що має бездоганну репутацію та досвід обслуговування портфелів інших компаній. Йдеться про Forte Life.

Компанія Classic Life Insurance є серйозним гравцем ринку страхування. Свідченням цього є те, що протягом останніх п'яти років у неї було інвестовано чотири мільйони євро. У 2017 році вона увійшла в ТОП-8 кращих компаній України по страхуванню життя.

Джерело: Обозреватель

Поділитися:

Компанії з новини

Страхування від старечого недоумства — новий продукт в Японії

Страхування від старечого недоумства — новий продукт в Японії

За злом банкомата СГ "ТАС" виплатила 355 тис. грн.

За злом банкомата СГ "ТАС" виплатила 355 тис. грн.

Найпопулярніші статті