< Повернутися до списку

Китай вже на 2-му місці за обсягом ринку страхування життя

Китай вже на 2-му місці за обсягом ринку страхування життя

17 Жовтня 2018

1437

Telegram Підписуйтесь на наш Telegram канал і отримуйте найсвіжіші та найцікавіші новини першими

Китай за підсумками 2017 року вийшов на друге місце в світі за розміром ринку страхування життя, повідомив заступник голови Комітету з контролю та управління банківською і страховою діяльністю КНР Хуан Хун.

Як передає агентство “Сіньхуа”, дві китайські компанії – Ping An Insurance і China Life Insurance – увійшли в першу десятку світових страховиків.

За даними комітету, в 2017 році 1,06 млрд осіб з більш ніж 1,3 млрд жителів Китаю були охоплені страхуванням на випадок важких захворювань.

Разом з тим Хуан Хун зазначив, що з підвищенням рівня соціально-економічного розвитку Китаю страховій галузі також “є куди зростати і підвищувати якість обслуговування”. Він звернув особливу увагу на необхідність зміцнення ролі інновацій як опори розвитку, уникаючи при цьому однорідної конкуренції.

За словами Хуан Хуна, в наступні 20 років страхування життя в Китаї буде зростати більш ніж на 10% на рік, а значна кількість китайських страховиків увійдуть до топ-500 світових компаній.

Сукупний прибуток китайських компаній у сфері страхування життя в першому півріччі склав 112,17 млрд юанів ($16,2 млрд), пише Asian Insurance Review. При цьому 50 з 87 страховиків, що працюють в цьому сегменті, отримали прибуток, тоді як у січні-червні 2017 року таких компаній було 45.

Джерело: Finance.ua

Поділитися:

Компанії з новини

СГ «ТАС» вчергове виборола «золото» на ринку Автоцивілки

СГ «ТАС» вчергове виборола «золото» на ринку Автоцивілки

Обсяг надходжень СГ «ТАС» перевищив мільярд гривень

Обсяг надходжень СГ «ТАС» перевищив мільярд гривень

Найпопулярніші статті