< Повернутися до списку

Про перспективи медичного страхування в Україні

Про перспективи медичного страхування в Україні

28 Грудня 2017

2055

Telegram Підписуйтесь на наш Telegram канал і отримуйте найсвіжіші та найцікавіші новини першими

Як фахівці страхової галузі прогнозують розвиток страхової медицини? Чи є необхідною дією придбання поліса медичного страхування? Як медична страховка дозволяє економити на витратах на власне здоров'я? Ми вирішили запитати ці питання у генерального директора СК КРОНА - Юлії Добренковой.

Юлія, СК КРОНА та інші страхові компанії активно розвивають напрямок саме корпоративного медичного страхування. Можете пояснити, чому в фокусі здебільшого страхових компаній саме корпоративний сегмент і в чому полягають переваги корпоративного медичного страхування?

Юлія Добренкова: Буде некоректним стверджувати те, що СК КРОНА займається суто корпоративним медичним страхуванням. Питання скоріше лежить в площині готовності більшої частини українців інвестувати в страховий захист власного здоров'я. За даними досліджень, в Україні послугами ДМС користуються тільки 5-6% українців. Типовою є ситуація коли в страхову компанію за послугою індивідуального страхування звертаються люди з низьким рівнем здоров'я, а це впливає на кінцеву вартість страхування здоров'я або ж страхові компанії відмовляють у придбанні поліса.

Більша частина страхових компаній орієнтована на корпоративний сегмент через те, що в компаніях, які замовляють корпоративне страхування не можуть працювати люди з важкими захворюваннями. Компанії, які ведуть боротьбу за кращі кадри, включають медичний захист здоров'я своїх співробітників в соціальний пакет.

Корпоративне медичне страхування — інструмент, що дозволяє гравцям на ринку не тільки боротися за кадри, а й впливати на продуктивність праці в середньостроковій перспективі. Отримання якісного медичного забезпечення призведе тільки до утримання вікових співробітників і підтримання їх продуктивності.

Юлія Добренкова

Як ви вважаєте, чи може на українському ринку стати доступною послуга персонального медичного страхування?

Юлія Добренкова: Багато компаній відмовляються від надання послуг щодо персонального страхування здоров'я. Не буду обговорювати наших конкурентів, в СК КРОНА ми вже давно знайшли формулу, що дозволяє надавати послуги ДМС за доступною ціною для кінцевого споживача. При цьому, ми надаємо високий рівень якості послуг, який вже давно оцінили клієнти нашої страхової компанії.

Як ви оцінюєте медичну реформу і її вплив на ринок медичного страхування?

Юлія Добренкова: давайте залишимо коментарі з приводу медичної реформи профільним експертам? Не буду давати якихось оцінок, адже про реформи судять через кілька років після їх реалізації. Вважаю, що в результаті проведених реформ страхова медицина з дивини для більшості українців перетвориться в таку ж звичну послугу. У СК КРОНА ми постійно працюємо над тим, щоб страховий поліс ДМС був доступний кожному українцю, а якість послуг, що надаються було на гідному рівні.

Які тренди по послугах медичного страхування будуть актуальні в 2018 році?

Юлія Добренкова:вважаю, що в 2018 році буде відбуватися зростання попиту на корпоративні програми зі страхування здоров'я співробітників. Компаніям середнього і малого бізнесу необхідно конкурувати за висококваліфікований персонал, а соціальний пакет все більш значущий для талановитих працівників. Вважаю, що буде розвиватися "точність" прогнозування страхового пакету, яка буде залежати від рівня здоров'я працівників компаній. Це дозволить зробити вартість пакетів медичного страхування ще більш доступною.

Думаю, що частина корпоративних клієнтів будуть прагнути до співфінансування пакета корпоративного медичного страхування разом зі своїми співробітниками. Це дозволить перекласти частину витрат на персонал і оптимізувати витрати.

Якщо ж говорити про тренди в роботі СК КРОНА, ми продовжимо працювати над тим, щоб бути однією з провідних страхових компаній за рівнем якості і доступності страхових послуг в сфері медичного страхування.

Джерело: Кореспондент

Поділитися:

Компанії з новини

Суд скасував рішення Нацкомфінпослуг про анулювання ліцензії СК «DIM Страхування»

Суд скасував рішення Нацкомфінпослуг про анулювання ліцензії СК «DIM Страхування»

Страховики на роздоріжжі

Страховики на роздоріжжі

Найпопулярніші статті