585

Страхова компанія «Укрфінстрах» та «Гонка націй» відзначили дворіччя партнерства

Страхова компанія «Укрфінстрах» - генеральний страховий партнер вражаючих забігів з перешкодами «Гонки націй» відзначили дворічне партнерство.

Успішне співробітництво двох організацій почалося на початку серпня 2015 року. За цей час було проведено 12 забігів, 114 тренувань і спроектовано майже 100 перешкод. Київ, Харків, Одеса, Буковель - далеко не повний список географії проведених спортивних змагань.

За словами Галини Ким, директора СК «Укрфінстрах», за ці два роки Компанія забезпечила страховим захистом більш 8935 професійних спортсменів і спортсменів-аматорів різних вікових категорій з усіх областей України.

«Гонка націй» («RACE NATION») - справжнє випробування сили та волі, неминуче пов'язане з ризиками, мінімізувати які допомагає страховий поліс СК «Укрфінстрах». За період співпраці з 2015 по вересень 2017 року Страхова компанія врегулювала 23 страхових випадки.

Договір страхування учасника передбачає, що страхова компанія здійснює страхову виплату у разі, якщо під час участі в забігах станеться нещасний випадок, який призведе до проблем зі здоров'ям. Покриваються травма, пошкодження, порушення функцій організму тощо. Згідно з умовами договору, в такому випадку спортсмену необхідно звернутися до лікарів, які обслуговують спортивний захід і протягом наступних 24 годин повідомити про подію представникам організатора спортивного заходу.

Джерело: Прес-центр СК "Укрфінстрах"