< Повернутися до списку

Власники «Картки киянина» зможуть купувати страховий поліс в один клік

Власники «Картки киянина» зможуть купувати страховий поліс в один клік

4 Серпня 2017

1636

У «Карті киянина» запрацював модуль «Страхування». Відтепер власники картки можуть швидко придбати страховий поліс в персональному кабінеті на сайті kyivcard.com.ua.

За допомогою страхового агрегатора користувач самостійно обирає найбільш цікаву пропозицію від страхових компаній, відразу оплачує поліс та отримує його на електронну пошту. При замовленні страховки дані користувача заповнюються автоматично. Таким чином, покупка необхідного страхування займає мінімум часу. Модуль дозволяє застрахувати нерухомість, життя, авто, подорож, купити медичне страхування.

«Ми завжди намагаємося підібрати кращі програми страхування для будь-якого віку і гаманця. Сподіваємося, що користувачі «Картки киянина» зможуть знайти для себе цікаву пропозицію страхування від провідних українських страхових компаній. Купівля страхового поліса - це, перш за все, емоція, і ми зробимо страховий модуль «Картки киянина» так, щоб користувачі хотіли повторно відчути ці емоції», - коментує Антон Берестецький, директор Parasol.ua - партнер проекту.

Відзначається, що крім зручності вибору та конфігурації необхідного поліса, модуль «Страхування» з модулем «Медицина» - це крок назустріч медичній реформі e-health.

«Впровадження модуля «Страхування» наближає нас до e-health. Як відомо, Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект №6327, згідно з яким з 1 квітня 2018 року лікарі та пацієнти повинні будуть перейти на електронну систему медицини. Модулі «Картки киянина» покликані підготувати впровадження реформ найбільш комфортним для киян способом», - каже керівник проекту« Картки киянина» Аліна Максименко.

Підключення нового модуля - це наступний крок до мети, яка стоїть перед проектом «Картка киянина», - вирішення повсякденних питань, пов'язаних з життям у місті. На сьогодні карта є невід'ємною частиною життя майже мільйона киян, які використовують її для проїзду в транспорті, оплати комунальних послуг, запису до лікаря, а також в якості учнівського квитка.

«Картка киянина» - це повноцінна банківська карта з широким переліком додаткових корисних функцій, які автоматизують і впорядковують механізм надання пільг, їх облік та адресність, створюють зручні сервіси для всіх жителів міста. «Картка киянина» містить наступні модулі: транспортний, комунальний, медичний, торговий, Освіта, Культура, Адмінпослуги, Цифровий підпис.

Джерело: ITC.ua

Поділитися:

Компанії з новини

Нова хвиля перевірок страхових компаній

Нова хвиля перевірок страхових компаній

При Приватбанку до націоналізації була страхова компанія. Що з нею зараз?

При Приватбанку до націоналізації була страхова компанія. Що з нею зараз?

Найпопулярніші статті