< Повернутися до списку

АХА визнана страховим брендом №1 у світі дев'ятий рік поспіль

АХА визнана страховим брендом №1 у світі дев'ятий рік поспіль

27 Вересня 2017

1930

Міжнародна компанія Interbrand опублікувала свій щорічний рейтинг «Кращі глобальні бренди - 2017». Бренд АХА зайняв 42 позицію серед ТОП-100 світових брендів, а також був визнаний страховим брендом №1 у світі дев'ятий рік поспіль. Страхова компанія Allianz зайняла 49-е місце.

Консалтингова компанія Interbrand, один зі світових лідерів у галузі брендингу, щорічно з 1988 р представляє свій звіт про кращі глобальні бренди. Методологія компанії передбачає аналіз трьох груп показників: фінансові прогнози, роль бренду у виборі клієнта і сила бренду, які в підсумку впливають на вартість бренду.

В цілому за сукупною вартістю бренди фінансового сектора перебувають на третьому місці. Перше місце займає технологічна галузь (15 брендів - Apple, Google, Microsoft та ін.), Друге - автомобільна (16 брендів - Toyota, Mercedes-Benz, BMW та ін.). Всього в фінансовому секторі присутні 12 брендів, перші позиції серед яких займають American Expess, J.P.Morgan та AXA.

У рейтингу 2017 року бренд АХА зайняв 42 місце, тим самим покращивши результат попереднього року на 4 позиції (46 місце в 2016р.). Приріст вартості бренду склав 5% в порівнянні з 2016 р, і на поточний момент становить близько $11 млрд.

Allianz зайняв 49 місце. Приріст вартості бренду склав 6% в порівнянні з 2016 р, і на поточний момент становить близько $10 млрд.

Рейтинг

Аналітики Interbrand відзначають, що сильні бренди істотно впливають на зростання бізнесу, оскільки важливі для прийняття рішення клієнтами і впливають на їх лояльність. З іншого боку, бренди допомагають залучати, мотивувати і утримувати персонал. Слоган звіту в поточному році «Зростай. Змінюйся. Зростай» відображає вимоги сучасного, миттєво мінливого світу.

«Хочу подякувати 107 мільйонам наших клієнтів за довіру, а також сказати спасибі нашим співробітникам і партнерам, які щодня роблять свій внесок в загальний результат, - каже Amélie Oudéa-Castera, Маркетинг і Діджитал директор групи АХА. - Ми перебуваємо в процесі глибокої трансформації нашої бізнес-моделі, щоб створити велику цінність для наших клієнтів і стати справжніми партнерами на все життя ».

Консультанти очікують від групи АХА подальшого розвитку на основі її сильних сторін, а також і того, що група почне новий виток трансформації всієї індустрії страхування. Фокус на клієнта, посилений новою стратегією групи АХА, може стати відправною точкою для наступної хвилі розвитку.

- «Відмітна ознака компаній, що знаходяться в ТОП-10 кращих брендів в цьому році, - це виняткове розуміння того, що клієнт завжди на першому місці, - коментує ренкінг Нонна Руда, директор департаменту маркетингу і комунікацій «АХА Страхування» - У новій стратегії ми також робимо акцент на розумінні наших клієнтів, передбаченні їх побажань і прагненні зробити їх життя кращим».

Джерело: Фориншурер

Поділитися:

Компанії з новини

Страхова компанія «DIM страхування» ввійшла до ТОП-10 за швидкістю виплат по ОСЦПВ

Страхова компанія «DIM страхування» ввійшла до ТОП-10 за швидкістю виплат по ОСЦПВ

Інтерв'ю з Тетяною Пінчук - директором з роздрібних продажів СК АСКА

Інтерв'ю з Тетяною Пінчук - директором з роздрібних продажів СК АСКА

Найпопулярніші статті