< Повернутися до списку

"АХА Страхування" залишає український ринок

"АХА Страхування" залишає український ринок

23 Жовтня 2018

1017

Telegram Підписуйтесь на наш Telegram канал і отримуйте найсвіжіші та найцікавіші новини першими

Французька група АХА оголосила про вихід з українського ринку. Належні їй компанії "АХА Страхування" та "АХА Страхування Життя" буде продано канадській Fairfax Financial Holding Limited.

Завершення операції залежатиме від виконання відповідних умов її закриття, включаючи отримання необхідних регуляторних дозволів.

СК "АХА Страхування" є одним із лідерів українського ринку страхування. За підсумками 2017 року компанія зайняла перші місця за обсягом чистих валових премій, за обсягом страхових виплат, на ринку страхування КАСКО, а також за страхуванням фізичних осіб. У компанії обслуговують близько 500 тисяч клієнтів.

Група AXA - світовий лідер у страхуванні та управлінні активами, в якій працює 160 тисяч співробітників по всьому світу, які обслуговують 105 мільйонів клієнтів у 62 країнах.

Холдинг Fairfax зі штаб-квартирою в Торонто займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року. Головою і виконавчим директором холдингу є Прем Ватса. Холдинг працює в 40 країнах світу.

Джерело: LB.ua

Поділитися:

Компанії з новини

Українці визнали СГ «ТАС» найкращим страховиком країни

Українці визнали СГ «ТАС» найкращим страховиком країни

З кожного по 400 грн на місяць

З кожного по 400 грн на місяць

Найпопулярніші статті