< Повернутися до списку

СГ «ТАС» підтвердила лідируючі позиції на ринку ОСЦПВ

СГ «ТАС» підтвердила лідируючі позиції на ринку ОСЦПВ

9 Листопада 2017

1504

Моторне (транспортне) страхове бюро України оприлюднило дані про роботу ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників за дев'ять місяців 2017 року.

Як свідчить офіційна статистика МТСБУ, Страхова група «ТАС» продовжує зміцнювати свої позиції на ринку обов'язкової «автоцивілки».

Так, протягом січня – вересня компанією було оформлено 490 687 полісів ОСЦПВ, сума страхових надходжень за якими досягла 205 650 724 грн. Зазначені результати забезпечили СГ «ТАС» почесне третє місце серед лідерів ринку «автоцивілки».

За обсягом страхових виплат Страхова група «ТАС», яка протягом дев'яти місяців відшкодувала потерпілим 85 400 930 грн, також посіла третє місце серед 55 компаній, представлених на ринку ОСЦПВ. Відзначимо, що розмір виплат, за якими страховиком прийнято рішення, становить 87 880 508 грн.

За даними МТСБУ, середня страхова премія за полісом обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників склала за підсумками дев'яти місяців 491 грн. У той же час СГ «ТАС», в якій цей показник становить 419 грн, увійшла в десятку страховиків з найменшою середньою премією.

В цілому по ринку, згідно з офіційними даними, в січні – вересні сума нарахованих страхових премій збільшилася в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 7,6% - до 2 756 млн грн, в тому числі 2 289 млн грн за звичайними тарифами, 207 млн грн - за пільговими та 259,9 млн грн - за зниженими тарифами.

У свою чергу, нарахована сума страхового відшкодування за вимогами, за якими прийнято рішення про виплату, збільшилася на 38,9% до 1 384 млн грн, в тому числі 45,9 млн грн за шкоду, заподіяну життю і здоров'ю третіх осіб, і 1 338 млн грн - за шкоду майну. Загальна сума фактично перерахованих страхових виплат за підсумками дев'яти місяців досягла 1 381 млн грн, з яких 45,5 млн грн було відшкодовано за шкоду, заподіяну життю і здоров'ю, і 1 263 млн грн - за шкоду майну.

Джерело: Прес-центр СГ "ТАС"

Поділитися:

Компанії з новини

Чому два мільйони українських водіїв їздять без полісу Автоцивілки?

Чому два мільйони українських водіїв їздять без полісу Автоцивілки?

Сумська обласна дирекція СК «УСГ» провела Social Active Day

Сумська обласна дирекція СК «УСГ» провела Social Active Day

Найпопулярніші статті