< Повернутися до списку

СГ «ТАС» презентувала програму «КАСКО для іноземних номерів»

СГ «ТАС» презентувала програму «КАСКО для іноземних номерів»

1 Грудня 2017

1474

Нещодавно Страхова група «ТАС» презентувала на ринку чергову свою новинку - договір страхування наземного транспорту «КАСКО для іноземних номерів», який, поза всяких сумнівів, гідно оцінять численні власники авто, зареєстрованих за кордоном і експлуатованих в Україні.

«За офіційною статистикою, зараз в Україні налічується понад 380 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацією, велика частина яких придбана і експлуатується громадянами нашої країни, - зазначає Голова правління СГ «ТАС» Павло Царук. - Це дуже багато! При цьому їх власники до останнього часу фактично були позбавлені можливості захистити себе від значних фінансових втрат у разі ДТП за участю їх авто. І це при тому, що, за статистикою МТСБУ, за десять місяців поточного року машини на іноземних номерах ставали учасниками ДТП більше 1000 разів, і це тільки ті випадки, про які хоча б один з учасників ДТП повідомив свою страхову компанію».

Нагадаємо, ввозивши авто з іноземною реєстрацією, водій має на руках лише поліс страхування «Зелена карта», виданий в країні, де він придбав машину. Після прибуття в Україну йому необхідно в термін до 15 днів оформити поліс обов'язкової «автоцивілки», проте досить значна частина цієї нормою нехтують, і водії авто на іноземних номерах не мають страхового захисту на випадок, коли вони є винуватцями ДТП і відповідно до закону повинні ремонтувати чужий пошкоджений автомобіль. При цьому саме авто - «іноземець» в Україні залишається незастрахованим. Іншими словами, у разі ДТП його фактичний власник може розраховувати тільки на виплату за полісом «автоцивілки», якщо винуватцем є водій іншого авто, що має такий поліс. Але навіть в цьому випадку, щоб отримати належне страхове відшкодування, потерпілому необхідно надати страховику цілий стос документів, зокрема, правильно оформлену довіреність, в якій прописано право на отримання страхового відшкодування. Адже згідно із законом виплата страхового відшкодування за полісом обов'язкової «автоцивілки» виплачується БЕЗПОСЕРЕДНЬО ВЛАСНИКУ автомобіля, а у випадку з авто на іноземних номерах - це ГРОМАДЯНИН ІНШОЇ КРАЇНИ, який є власником транспортного засобу з юридичної точки зору. При відсутності ж такої довіреності фактичному власнику автомобіля, тобто громадянину України, щоб отримати виплату, доведеться пройти через численні судові розгляди, що, звичайно, може негативно вплинути на можливість і терміни отримання страхового відшкодування.

З іншого боку, якщо винуватцем аварії стає саме водій авто на іноземних номерах, ремонтувати свій транспортний засіб до недавнього часу йому доводилося виключно за свій рахунок.

«Реальні потреби клієнта завжди були наріжним каменем при формуванні продуктової лінійки СГ«ТАС» - ми завжди пропонували своїм клієнтам тільки ті страхові рішення, які їм реально потрібні, - каже Павло Царук. - Таким чином, ми не могли залишатися осторонь і проігнорувати потреби досить великого сегмента громадян, які придбали авто за кордоном, однак не можуть захистити себе від витрат, які зазвичай покриває страховка, і кинути їх напризволяще наодинці з перспективою з власної кишені покривати вартість ремонту свого автомобіля. Нашими фахівцями була розроблена програма страхування таких автомобілів в рамках нашого найбільш затребуваного страхового продукту для автовласників «Повний автозахист», а по суті це КАСКО для іноземних номерів, яке, безумовно, стане в нагоді українським власникам автомобілів, зареєстрованих за кордоном».

Згідно з умовами договору страхування, Страхова група «ТАС» бере на себе зобов'язання відшкодувати власникам авто з іноземною реєстрацією збитки внаслідок ДТП за будь-якої причини, з вини або без вини власника автомобіля на іноземних номерах. Серед безперечних переваг новинки варто відзначити можливість оформлення договору без огляду машини страховиком, наявність «нульової» франшизи, здійснення виплати власнику договору без надання довідок компетентних органів, опцію виїзду страхового комісара на місце події і т.д.

Страхова сума за договором «КАСКО для іноземних номерів», який, до речі, полягає на один рік, становить 100 тис. грн. При цьому вартість самого договору приємно дивує, оскільки становить фактично ціну двох звичайних «автоцивілок».

Зараз скористатися унікальними умовами страхування за договором можуть всі власники полісів «автоцивілки» від СГ «ТАС».

«Ми впевнені, що наш новий договір буде користуватися попитом, - додає Павло Царук. - Адже ми забезпечуємо автовласників саме тим страховим захистом, якого вони насправді потребують. Таким чином, тепер власники авто на іноземних номерах можуть відчувати себе спокійно за кермом та бути впевненими в тому, що при будь-яких обставинах не залишаться наодинці з можливими фінансовими проблемами, обумовленими неприємностями на дорозі, адже їх авто - під надійним захистом!»

Джерело: Прес-центр СГ "ТАС"

Поділитися:

Компанії з новини

МТСБУ здійснюватиме виплати за зобов'язаннями СК «Європейський страховий союз»

МТСБУ здійснюватиме виплати за зобов'язаннями СК «Європейський страховий союз»

СК "Мотор-Гарант" стала партнером гандбольного клубу «МОТОР»

СК "Мотор-Гарант" стала партнером гандбольного клубу «МОТОР»

Найпопулярніші статті