< Повернутися до списку

СГ "ТАС" продовжує лідирувати на ринку ОСЦПВ

СГ "ТАС" продовжує лідирувати на ринку ОСЦПВ

5 Листопада 2018

1041

Telegram Підписуйтесь на наш Telegram канал і отримуйте найсвіжіші та найцікавіші новини першими

За підсумками січня – вересня Страхова група «ТАС» посіла місце беззаперечного лідера на ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

Так, за офіційними даними, обсяг надходжень страховика за полісами обов’язкової «автоцивілки» за вказаний період сягнув 351,4 млн грн, що є найвищим показником по ринку. Найвищим по ринку є й приріст обсягу продажів полісів ОСЦПВ у порівнянні з аналогічним показниками за дев’ять місяців минулого року – 72%!

Стійку тенденцію до безперечного лідерства Страхової групи «ТАС» на ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів підтверджують й результати вересня, протягом якого компанією було залучено за полісами ОСЦПВ 42,2 млн грн платежів, що на 3,9 млн грн перевищує відповідний показник, досягнутий страховиком, що посів друге місце на ринку «автоцивілки».

Нагадаємо, за підсумками січня – вересня 2018 року обсяг платежів, зібраних Страховою групою «ТАС», перевищив мільярд гривень, склавши 1006,94 млн грн.

Джерело: Прес-центр СГ "ТАС"

Поділитися:

Компанії з новини

З кожного по 400 грн на місяць

З кожного по 400 грн на місяць

СК «Global Garant» придбала компанію «British Auto Club»

СК «Global Garant» придбала компанію «British Auto Club»

Найпопулярніші статті