< Повернутися до списку

СК «Global Garant» придбала компанію «British Auto Club»

СК «Global Garant» придбала компанію «British Auto Club»

7 Листопада 2018

1077

Telegram Підписуйтесь на наш Telegram канал і отримуйте найсвіжіші та найцікавіші новини першими

Страхова компанія «Global Garant» вступила в угоду щодо купівлі корпоративних прав Страхової компанії «British Auto Club». Завершення угоди відбудеться після отримання необхідних регуляторних дозволів.

Клієнти, що мають чинні страхові поліси «British Auto Club», надалі будуть обслуговуватися СК «Global Garant».

Коментуючи угоду, Олександр Карелін директор СК «Global Garant», зазначає, що рішення про поглинання «British Auto Club» було стратегічним та має на меті розширення експансії на ринку існуючої компанії.

«Ми вважаємо, що реформа державного нагляду за небанківським фінансовим сектором створює передумови для консолідації. Наша компанія рішуче налаштована  відіграти важливу роль у цьому процесі. Придбання страхового портфелю «British Auto Club» зміцнило наші позиції на ринку. Після об'єднання двох  компаній, бізнес продовжить працювати під брендом «Global Garant». У рамках цієї угоди ми домовилися, що брокерський відділ British Auto Club пропонуватиме наші страхові продукти членам свого клубу та продовжимо співпрацювати із потужнім дорожнім асистансом  British Auto Club» - пояснив Олександр Карелін.

Крім того, директор СК «Global Garant» зазначив, що найближчим часом компанія має розпочати  продаж полісів страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ).

У свою чергу, акціонери «British Auto Club» повідомили, що вирішили більшою мірою зосередить на наданні сервісу дорожнього асистансу і пропонувати широкий вибір страхових продуктів, діючи як страховий брокер.

Ханс Бікманн CEO «British Auto Club» прокоментував подію: «Ми надзвичайно раді, що наші клієнти приєдналися саме до Global Garant, яка має репутацію надійної та професійної страхової компанії. Продаж нашого страхового бізнесу є логічним кроком на шляху розвитку. Це дало British Auto Club можливість бути абсолютно незалежним постачальником послуг для страхової індустрії України. Наразі ми вже маємо вагомий портфель корпоративних клієнтів. Продаж страхової компанії дозволяє нам активно розширювати асистанський бізнес і дедалі покращувати якість послуг. Український ринок дуже сприйнятливий до інноваційних технологій у сфері дорожнього асистансу, і ми цілком зосереджені на наданні цих послуг не тільки страховим, а й лізинговим компаніям, автопаркам, виробникам автомобілів та імпортерам, а також на розробці індивідуальних рішень для банків, АЗС і телекомунікаційних компаній».

Джерело: Пресс-центр СК "Global Garant"

Поділитися:

Компанії з новини

СГ "ТАС" продовжує лідирувати на ринку ОСЦПВ

СГ "ТАС" продовжує лідирувати на ринку ОСЦПВ

СК «Юнісон Страхування» змінить назву

СК «Юнісон Страхування» змінить назву

Найпопулярніші статті