< Повернутися до списку

"Юнисон страхування" позбавили членсва в МТСБУ

"Юнисон страхування" позбавили членсва в МТСБУ

28 Липня 2017

1721

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) позбавило ПрАТ "СК" Юнисон страхування" членства в організації в зв'язку з заборгованістю перед фондами бюро.

Як говориться в повідомленні на сайті МТСБУ, відповідне рішення прийнято 14 липня.

Згідно з інформацією, це другий у цьому році випадок позбавлення членства (в березні було виключено АТ "УОСК"), тоді як в 2016 році таких випадків було три, у 2015-му - чотири, а в 2014-му - 19. Лише двічі в 2014 році підставою стала заява страховика, тоді як у всіх інших випадках - заборгованість перед фондами МТСБУ.

В даний час в складі МТСБУ, згідно з його сайту, 55 компаній.

Як повідомлялося, в групі "Юнисон" 14 червня пройшли масовані обшуки силовими відомствами, які, за словами головного військового прокурора України Анатолія Матіоса, були пов'язані зі "справою злочинної організації Януковича-Клименко".

У свою чергу, СК "Юнисон страхування" 27 липня заявила, що її діяльність здійснюється в штатному режимі, а всі зобов'язання перед державою, клієнтами, партнерами і співробітниками виконуються своєчасно і в повному обсязі. Згідно із заявою, компанія не має заборгованості по страховим виплатам, податковим нарахуваннях і перестрахувальним платежам.

СК "Юнисон страхування" в 2016 році збільшила чистий дохід на 38,1% - до 26,43 млн грн, скоротивши чистий прибуток до 0,08 млн грн з 13,61 млн грн роком раніше.

Страхові платежі за минулий рік склали 37,38 млн грн, страхові виплати - 15,67 млн ​​грн.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Поділитися:

Компанії з новини

В Україні розроблять законодавство під Bitcoin

В Україні розроблять законодавство під Bitcoin

Нова хвиля перевірок страхових компаній

Нова хвиля перевірок страхових компаній

Найпопулярніші статті