< Повернутися до списку

В Україні розроблять законодавство під Bitcoin

В Україні розроблять законодавство під Bitcoin

27 Липня 2017

1770

Документ буде створено на основі аналогічних законів, які вже прийняті в Японії, Великобританії та Сингапурі.

Колишній директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів Валерій Огієнко очолив Фонд розвитку соціальних інновацій Кріпто Русь, заснований KUNA Bitcoin Agency.

За словами Михайла Чобаняна, засновника KUNA Bitcoin Agency і біржі криптовалют KUNA, серед завдань Огієнка буде також і розробка нормативних актів під Bitcoin.

Михайло Чобанян повідомив, що у фонді спробують адаптувати законодавство інших країн під українські реалії і просуватимуть свої напрацювання через Верховну Раду, хоча гострої необхідності в "легалізації" біткоіна у нинішніх його прихильників немає.

"Фізичним особам та приватним підприємцям і зараз ніхто не заважає працювати з Bitcoin. А якщо узаконити все і запустити на ринок великі компанії, які почнуть придумувати схеми з мінімізації податків за допомогою Bitcoin, це може привести до якихось заборон на Bitcoin. Питання двозначне. Тому особливо працювати в цьому напрямку і не хочемо. Але необхідність цього - питання часу" – Михайло Чобонян, засновник KUNA Bitcoin Agency і біржі криптовалют Kuna.

Джерело: PaySpace Magazine

Поділитися:

Компанії з новини

Суд роз'яснив, скільки страховики повинні платити українцям

Суд роз'яснив, скільки страховики повинні платити українцям

"Юнисон страхування" позбавили членсва в МТСБУ

"Юнисон страхування" позбавили членсва в МТСБУ

Найпопулярніші статті