< Повернутися до списку

За знищений Mercedes СГ «ТАС» виплатила 1,9 млн грн

За знищений Mercedes СГ «ТАС» виплатила 1,9 млн грн

12 Січня 2018

1286

Чергову велику виплату зробила напередодні Нового року Страхова група «ТАС» - страхове відшкодування у розмірі 1,9 млн грн було перераховано власнику застрахованого за договором «Зелений коридор» автомобіля Mercedes GL 350. Дорогий позашляховик був знищений внаслідок пожежі.

Прокинувшись рано вранці, клієнт СГ «ТАС» побачив, що його авто, припарковане ввечері на стоянці біля будинку, горить. Надзвичайна подія сталася на початку грудня в районному центрі Київської області. Незважаючи на всі зусилля пожежників, врятувати машину так і не вдалося. Страхова група «ТАС», визнавши подію страховою, оперативно виплатила власникові Mercedes належне за договором страхове відшкодування. Підкреслимо, що весь процес врегулювання збитку зайняв всього три тижні з дати отримання відповідного повідомлення про настання страхового випадку.

Слід зазначити, що основними перевагами договору КАСКО «Зелений коридор», крім безпрецедентно стислі терміни здійснення страхових виплат, є «нульова» франшиза, визначення розміру матеріальної шкоди на підставі рахунків СТО, оптимальне страхове покриття та розширена територія дії договору, а також цілий ряд корисних і цікавих опцій для автовласників.

Нагадаємо, згідно з останніми даними профільного рейтингу Insurance TOP, Страхова група «ТАС» продовжує зміцнювати свої позиції на ринку автострахування України. Так, СГ «ТАС» займає друге місце на ринку обов'язкової та добровільної «автоцивілки», входить до десятки найпотужніших страховиків на ринку КАСКО і традиційно очолює рейтинг страхових компаній, що працюють на ринку «Зеленої карти».

Прес-центр: СГ ТАС""

Поділитися:

Компанії з новини

Японська страхова компанія доручить 90% завдань ШІ

Японська страхова компанія доручить 90% завдань ШІ

Страховики зазнали рекордних збитків через стихійні лиха у 2017 році

Страховики зазнали рекордних збитків через стихійні лиха у 2017 році

Найпопулярніші статті