< Повернутися до списку

«Брокбізнес» і футбольний клуб «Шахтар» підписали договір про співпрацю

«Брокбізнес» і футбольний клуб «Шахтар» підписали договір про співпрацю

6 Червня 2018

1117

Telegram Підписуйтесь на наш Telegram канал і отримуйте найсвіжіші та найцікавіші новини першими

Нещодавно Страхова компанія «Брокбізнес» стала офіційним страховим партнером футбольного клубу «Шахтар».  Договір підписали на один рік, але сподіваємось на довготривалу співпрацю.

За фактом укладення цього партнерського договору Страхова компанія «Брокбізнес» отримує маркетингові та рекламні послуги під час домашніх матчів ФК «Шахтар», а також можливість залучення гравців клубу до спільних акцій.

«Для нашої компанії партнерство з найуспішнішим футбольним клубом України – це велика подія, яка свідчить про надійність і професіоналізм «Брокбізнес». З нетерпінням чекаємо продовження нашого партнерства. А ФК «Шахтар» вітаємо із здобуттям всіх трофеїв в українських змаганнях в цьому сезоні та чекаємо нових перемог, як в Україні, так і в європейських матчах.» – ось що сказав з цього приводу Перший заступник Голови Правління Андрій Горельцев.

«Брокбізнес» входить в число ведучих страхових компаній країни, підтримує спорт і, зокрема, футбол» – відмітив комерційний директор ФК «Шахтар» Дмитро Кириленко. – Ми раді партнерству, а зі свого боку, сподіваємося, що страхових випадків в період нашого співробітництва буде якнайменше.»

Сприяння розвитку спорту – одна з почесних місій Страхової компанії «Брокбізнес» на сьогоднішній день. Завдяки даному партнерству Компанія буде активно залучати клієнтів в різні заходи і ексклюзивні спільні акції з клубом «Шахтар». Переможці таких акцій будуть отримувати призи у вигляді атрибутики клубу та квитків на домашні матчі  клубу.

Джерело: Прес-центр СК "Брокбізнес"

Поділитися:

Компанії з новини

Як не втратити гроші на «уцінці» авто після ДТП

Як не втратити гроші на «уцінці» авто після ДТП

"Домінанту" позбавили всіх ліцензій

"Домінанту" позбавили всіх ліцензій

Найпопулярніші статті