< Повернутися до списку

Дев'ять провідних life-страховиків України об'єдналися у "Проект Життя"

Дев'ять провідних life-страховиків України об'єдналися у "Проект Життя"

26 Грудня 2017

1160

Дев'ять спеціалізуючихся на страхуванні життя страхових компаній України, на які припадає 92% зібраних страхових премій за 9 міс. 2017 року, об'єдналися у "Проект Життя" для спільної роботи з розвитку ринку страхування життя в країні.

Як повідомила керівник проекту Ніна Гузей, процес утворення об'єднання зайняв півроку і зараз вже можна говорити про нього як про сформовану структуру, яка представляє лайфовий ринок в державних органах, на різних заходах присвячених фінансовому сектору, лобіює інтереси ринку і починає домагатися позитивних результатів по найбільш проблемним питанням.

Н.Гузей також зазначила, що "Проект Життя" створений на базі "Української федерації убезпечення". Він об'єднав страхові компанії "МетЛайф", "ІНГО Україна Життя", "АХА Страхування Життя", "Княжа Лайф Віена Іншуренс Груп", "СК" ТАС", "ПЗУ Страхування Життя", "Граве Україна страхування життя", "АСКА- Життя", "Уніка життя".

Однією з умов входження в об'єднання є надання інформації про кінцевих бенефіціарів.

Презентувавши дослідження страхового ринку життя за 9 міс. 2017 року, Н.Гузей зазначила, що учасники проекту показали зростання 29% за зібраними преміями, в той час як за даними Нацкомфінпослуг - 1,7%. Вона також спрогнозувала, що до кінця поточного року обсяг зібраних премій страховим ринком життя складе близько 3 млрд грн. тобто в гривні ринок покаже зростання, проте знизиться у доларовому еквіваленті.

За її словами, на ринку страхування життя триває тенденція до концентрації. На 20 компаній припадає 99% зібраних премій (на ринку 34 СК - ІФ). При цьому ринок залишається закритим: крім учасників об'єднання, тільки дві компанії погодилися розкрити дані про свою роботу, а всі спроби знайти звіти або фінансову інформацію деяких учасників ринку не увінчалися успіхом.

Джерело: Интерфакс-Україна

Поділитися:

Компанії з новини

Страхова компанія «Країна» посилила клієнтський сервіс чат-ботами

Страхова компанія «Країна» посилила клієнтський сервіс чат-ботами

Суд скасував рішення Нацкомфінпослуг про анулювання ліцензії СК «DIM Страхування»

Суд скасував рішення Нацкомфінпослуг про анулювання ліцензії СК «DIM Страхування»

Найпопулярніші статті