370

ІНГО Україна: зібрано понад 1 млрд. грн. премій і майже на 50% збільшено виплати

За підсумками 2017 року АСК «ІНГО Україна» зібрала 1064,5 млн. грн. страхових премій, що більше на 17,1% у порівнянні з 2016 роком.

Структура зборів:

  • у транспортному страхуванні - 560 млн. грн.
  • в комплексному страхуванні майна та відповідальності - понад 350 млн. грн.
  • в особистих видах страхування - майже 154 млн. грн.

«На фоні високого рівня невизначеності та ризиків в економіці, АСК «ІНГО Україна» збільшила свої фінансові результати у рамках встановлених цілей», - зазначає голова правління Ігор Гордієнко. - «Позитивну динаміку компанія демонструє протягом вже кількох останніх років. Тому наше поточне завдання – і надалі розбудовувати операційне середовище для прибуткового зростання протягом тривалого періоду».

Власний капітал компанії збільшився майже на 5% та складає 641 млн. грн. У зв’язку із динамікою прибуткового зросту за підсумками 2017 року активи компанії зросли до 1,813 млрд. грн., що на 21% більше, ніж у 2016 році. При цьому компанія витримує всі нормативи стосовно ліквідності активів. Станом на 31.12.2017 фактичний запас платоспроможності становить 616,4 млн. грн., що перевищує нормативний показник на 275%.

За своїми зобов’язаннями перед клієнтами у 2017 році компанія виплатила понад 540 млн. грн (що майже на 50% більше) і врегулювала понад 86 тис. страхових подій. Сформовані резерви на кінець року складають 787 млн. грн.

Компанія успішно працює як з роздрібними клієнтами, так і з корпоративним сектором, завдяки чому зберігає збалансований портфель страхових премій. Протягом 2017 року було укладено понад 296 тис. договорів страхування, з них із фізичними особами 176 тис., із юридичними - 120 тис. договорів.

Розпочавши у 2017 році реалізацію ряду ІТ-проектів, компанія заклала базу для переводу «в цифру» цілої низки бізнес-процесів та створення нових сервісів.

«У найближчі роки компанія продовжуватиме розвивати корпоративні ІТ в області управління даними, розвитку бізнес-процесів, архітектури програмних додатків, технічної архітектури та інформаційної безпеки», - коментує Ігор Гордієнко.

Для довідки:

У 2017 році українська бізнес-група Development Construction Holding (DCH) довела частку власності у АСК «ІНГО Україна» до 99,99%.

Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» має понад 20-річний досвід роботи на ринку. Входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. Має 28 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. Команда ІНГО Україна – це понад 500 співробітників у 25 філіалах, що працюють у всіх регіонах України. 26.12.2017 рейтингове агентство «IBI-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПрАТ «Акціонерна страхова компанія ІНГО Україна» за Національною рейтинговою шкалою на рівні uaАА, прогноз «стабільний».

Джерело: Прес-центр СК "ІНГО Україна"