< Повернутися до списку

ІНГО Україна: зібрано понад 1 млрд. грн. премій і майже на 50% збільшено виплати

ІНГО Україна: зібрано понад 1 млрд. грн. премій і майже на 50% збільшено виплати

6 Березня 2018

1243

За підсумками 2017 року АСК «ІНГО Україна» зібрала 1064,5 млн. грн. страхових премій, що більше на 17,1% у порівнянні з 2016 роком.

Структура зборів:

  • у транспортному страхуванні - 560 млн. грн.
  • в комплексному страхуванні майна та відповідальності - понад 350 млн. грн.
  • в особистих видах страхування - майже 154 млн. грн.

«На фоні високого рівня невизначеності та ризиків в економіці, АСК «ІНГО Україна» збільшила свої фінансові результати у рамках встановлених цілей», - зазначає голова правління Ігор Гордієнко. - «Позитивну динаміку компанія демонструє протягом вже кількох останніх років. Тому наше поточне завдання – і надалі розбудовувати операційне середовище для прибуткового зростання протягом тривалого періоду».

Власний капітал компанії збільшився майже на 5% та складає 641 млн. грн. У зв’язку із динамікою прибуткового зросту за підсумками 2017 року активи компанії зросли до 1,813 млрд. грн., що на 21% більше, ніж у 2016 році. При цьому компанія витримує всі нормативи стосовно ліквідності активів. Станом на 31.12.2017 фактичний запас платоспроможності становить 616,4 млн. грн., що перевищує нормативний показник на 275%.

За своїми зобов’язаннями перед клієнтами у 2017 році компанія виплатила понад 540 млн. грн (що майже на 50% більше) і врегулювала понад 86 тис. страхових подій. Сформовані резерви на кінець року складають 787 млн. грн.

Компанія успішно працює як з роздрібними клієнтами, так і з корпоративним сектором, завдяки чому зберігає збалансований портфель страхових премій. Протягом 2017 року було укладено понад 296 тис. договорів страхування, з них із фізичними особами 176 тис., із юридичними - 120 тис. договорів.

Розпочавши у 2017 році реалізацію ряду ІТ-проектів, компанія заклала базу для переводу «в цифру» цілої низки бізнес-процесів та створення нових сервісів.

«У найближчі роки компанія продовжуватиме розвивати корпоративні ІТ в області управління даними, розвитку бізнес-процесів, архітектури програмних додатків, технічної архітектури та інформаційної безпеки», - коментує Ігор Гордієнко.

Для довідки:

У 2017 році українська бізнес-група Development Construction Holding (DCH) довела частку власності у АСК «ІНГО Україна» до 99,99%.

Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» має понад 20-річний досвід роботи на ринку. Входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. Має 28 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. Команда ІНГО Україна – це понад 500 співробітників у 25 філіалах, що працюють у всіх регіонах України. 26.12.2017 рейтингове агентство «IBI-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПрАТ «Акціонерна страхова компанія ІНГО Україна» за Національною рейтинговою шкалою на рівні uaАА, прогноз «стабільний».

Джерело: Прес-центр СК "ІНГО Україна"

Поділитися:

Компанії з новини

За злом банкомата СГ "ТАС" виплатила 355 тис. грн.

За злом банкомата СГ "ТАС" виплатила 355 тис. грн.

Страхова група «ТАС» оприлюднила статистику виплат за лютий

Страхова група «ТАС» оприлюднила статистику виплат за лютий

Найпопулярніші статті