< Повернутися до списку

24 мільйони американців можуть втратити медичне страхування

24 мільйони американців можуть втратити медичне страхування

15 Березня 2017

1324

Мільйони американців можуть втратити медичне страхування, якщо республіканці досягнуть скасування медичної реформи Барака Обами, відомої за назвою "Obamacare". До 2018 року без страхування можуть опинитися понад 14 мільйонів людей, а до 2026 року - 24 мільйони. Такі дані вказано у звіті управління Конгресу США з бюджету. Звіт оприлюднили в понеділок, 13 березня.

Втрата медстрахування, яка може зачепити таку велику кількість людей, є неприпустимою, заявили в Американській медичній асоціації. Там зазначили, що результати Obamacare не бездоганні, але стали "значним прогресом", а плани республіканців шкодять найуразливішим верствам населення, передає інформагенція epd.

Оприлюднений звіт - результат першої спроби управління Конгресу з бюджету проаналізувати наслідки ймовірного скасування реформи Обами. Республіканці планують скасувати грошову державну підтримку для громадян, застрахованих у результаті Obamacare, та частково замінити це податковими відшкодуваннями. Окрім того, вони планують скасувати обов'язковість медичного страхування та скоротити бюджетні витрати на розширене державне страхування Medicaid для найбідніших верств населення.

Аргументи республіканців

Речник Палати представників та співавтор законопроекту республіканців Пол Раян розкритикував звіт управління з бюджету. Він заявив, що розуміє занепокоєння, та додав, що республіканці хочуть надати громадянам більшу свободу вибору і нікого не змушують укладати договір про медичне страхування. Представник республіканців також наголосив, що їхня реформа має скоротити дефіцит держбюджету.

Скасування Obamacare було однією з головних передвиборчих обіцянок Дональда Трампа. Консерватори гостро критикували реформу Обами, зокрема обо'язковість страхування, унаслідок якої близько 20 мільйонів американських громадян уклали відповідні договори.

Плани республіканців щодо Obamacare незабаром обговорюватимуть у Конгресі США. Республіканці нині мають більшість в обох палатах парламенту. У січні Сенат США зробив перший крок до скасування реформи охорони здоров'я Обами.

Джерело: Німецька хвиля

Поділитися:

Компанії з новини

На які страхові компанії найбільше скаржилися у січні 2017 року

На які страхові компанії найбільше скаржилися у січні 2017 року

Запровадження страхової медицини не потребує введення нових податків - Гройсман

Запровадження страхової медицини не потребує введення нових податків - Гройсман

Найпопулярніші статті