< Повернутися до списку

Нацкомфінпослуг анулювала всі ліцензії страхової компанії «Київський страховий дім»

Нацкомфінпослуг анулювала всі ліцензії страхової компанії «Київський страховий дім»

31 Жовтня 2017

1564

Нацкомфінпослуг на засіданні 19 жовтня було прийнято Розпорядження №4128 про анулювання ліцензій на страхову діяльність компанії «Київський страховий дім». Рішення вступає в силу через місяць 19 листопада, говориться на сайті Регулятора.

Причиною стало невиконання страховиком Розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов, встановлених для здійснення страхової діяльності від 17.10.2017 №1889/13-6/3. Але в страховій компанії заявляють, що не згодні з рішенням Регулятора, тому що всі порушення були усунуті станом на 18 жовтня.

Лист регулятору

Регулятор аргументував своє рішення тим, що на підставі інспекційною групою Нацкомфінпослуг проведена позапланова виїзна перевірка, в результаті якої 13.09.2017 було зафіксовано порушення вимог ліцензійних умов і законодавства про фінансові послуги.

За результатами розгляду акта перевірки Нацкомфінпослуг прийнято Розпорядження про усунення порушень страховиком ліцензійних умов від 15.09.2017 №3781, яким зобов'язало усунути порушення законодавства з наданням Регулятору відповідних підтверджуючих документів, в термін до 06.10.2017.

Страховик листом повідомив Нацкомфінпослуг про оскарження Розпорядження і направив копію позовної заяви до Окружного адміністративного суду Києва про визнання недійсним та скасування розпорядження від 15.09.2017 №3781.

При цьому, заявили в Нацкомфінпослуг, будь-яких інших документів щодо усунення порушення законодавства, в тому числі відповідних ліцензійних умов страховиком надано не було. Таким чином, на момент складання даного Акта, страховиком Розпорядження не було виконано. В результаті були анульовані всі ліцензії на страхову діяльність компанії «Київський страховий дім».

Згідно з інформацією регулятора про роботу зі зверненнями на дії страхових компаній України за 1 півріччя 2017 року, «Київський страховий дім» входить у число страховиків, на яких клієнти скаржилися найбільше - 110 скарг.

Джерело: Фориншурер

Поділитися:

Компанії з новини

Страхова група «ТАС виплатила 215 тис. грн власнику автомобіля Skoda Superb

Страхова група «ТАС виплатила 215 тис. грн власнику автомобіля Skoda Superb

GRAWE Ukraine запрошує відвідати "День відкритих дверей"

GRAWE Ukraine запрошує відвідати "День відкритих дверей"

Найпопулярніші статті