< Повернутися до списку

Нацкомфінпослуг анулювала всі ліцензії страхової компанії «Здорово»

Нацкомфінпослуг анулювала всі ліцензії страхової компанії «Здорово»

23 Лютого 2018

1273

Нацкомфінпослуг розпорядженням №253 від 22 лютого 2018 року анулювала ліцензії, видані страховій компанії "Здорово" на здійснення господарської діяльності з надання фінансових послуг.

Згідно повідомленню на сайті регулятора, анульовано 13 ліцензій на добровільні види страхування та 12 - на обов'язкові.

У розпорядженні зазначається, що причиною такого рішення стали відмова компанії в проведенні перевірки з боку регулятора і ненадання документів на письмову вимогу інспекційної групи Нацкомфінпослуг.

Розпорядження набирає чинності через 30 календарних днів.

На початку лютого Наглядова рада СК "Здорово" припинила повноваження топ-менеджменту компанії: голови правління Романа Дунаєвського, членів правління Галини Пішакової, Катерини Барибін, Ліни Горішної на підставі поданих заяв.

Крім того, рішенням наглядової ради від 12 лютого припинені повноваження голови наглядової ради Анатолія Люлина, що володіє 9,5% акцій страховика, членів наглядової ради Віталія Димченко (7,85% акцій) та Анни Семенової. Вони звільнені від займаних посад на підставі письмового повідомлення від 29 січня 2018 року.

МТСБУ з 1 лютого 2018 року виключило зі списку своїх членів СК "Здорово" через заборгованість зі сплати внесків до фондів бюро за два місяці.

Джерело: Форіншурер

Поділитися:

Компанії з новини

Чистий прибуток Групи АХА вперше перевищив 6 млрд євро

Чистий прибуток Групи АХА вперше перевищив 6 млрд євро

Кадрові зміни в топ-менеджменті СК UNIVES

Кадрові зміни в топ-менеджменті СК UNIVES

Найпопулярніші статті