< Повернутися до списку

СГ «ТАС» оприлюднила дані про страхові виплати за листопад

СГ «ТАС» оприлюднила дані про страхові виплати за листопад

8 Грудня 2017

1133

Страхова група «ТАС» оприлюднила дані про страхові виплати, зроблені протягом останнього осіннього місяця. Так, згідно зі статистикою страховика, тільки за полісами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників в листопаді було відшкодовано потерпілим 13 696 716,81 грн. У той же час за договорами страхування наземного транспорту було виплачено 7 992 097,76 грн.

Найбільші виплати компанії традиційно припали на договори КАСКО. Так, відшкодування у розмірі 818 487 грн виплатила в кінці місяця СГ «ТАС» власникові викраденого невідомими особами позашляховика Land Cruiser Prado. Надзвичайна подія сталася в Луцьку.

У свою чергу, страхова виплата за пошкоджений внаслідок зіткнення з іншим транспортним засобом застрахований автомобіль Mercedes CLS 350 склав 562 648 грн. Аварія сталася в Житомирській області. На трасі інший учасник дорожнього руху в результаті невдалих маневрів на дорозі в'їхав у відбійник, після чого його автомобіль відкинуло на смугу, по якій рухався Mercedes. В результаті ДТП було пошкоджено передню частину застрахованого авто, його власнику завдано збитків більш ніж на півмільйона гривень. Виконуючи свої зобов'язання перед клієнтом, Страхова група «ТАС» в самі стислі терміни виплатила належне страхове відшкодування, прискоривши таким чином початок ремонтних робіт для швидкого відновлення авто.

Серед інших великих виплат страховика, зроблених у листопаді, варто відзначити відшкодування збитків в розмірі 370 000 долл, які було перераховано власнику вантажного автомобіля Mercedes, пошкодженого в ДТП. Аварія сталася на автотрасі Одеса - Миколаїв. Під час руху у вантажівки лопнула передня підвіска, водій втратив контроль над машиною, і її занесло на зустрічну смугу, по якій рухалася фура Volvo. Внаслідок зіткнення вантажних автомобілів було пошкоджено кабіну застрахованого Mercedes.

Додамо, що всі три автомобілі були застраховані СГ «ТАС» за договором «Правильне КАСКО».

Джерело: Прес-центр СГ "ТАС"

Поділитися:

Компанії з новини

За вкрадений позашляховик СГ «ТАС» заплатила понад 800 тис. грн

За вкрадений позашляховик СГ «ТАС» заплатила понад 800 тис. грн

СК «Інтер-Поліс» закликає МТСБУ переглянути критерії оцінки діяльності страховиків

СК «Інтер-Поліс» закликає МТСБУ переглянути критерії оцінки діяльності страховиків

Найпопулярніші статті