< Повернутися до списку

СГ «ТАС» стала безперечним лідером страхового ринку у восьми областях України

СГ «ТАС» стала безперечним лідером страхового ринку у восьми областях України

5 Січня 2018

1400

За даними рейтингу Insurance TOP, Страхова група «ТАС» увійшла до ТОП-5 страховиків в 21 регіоні України з 24-х. При цьому у восьми областях СГ «ТАС» була визнана беззаперечним лідером регіонального страхового ринку.

Так, за підсумками роботи протягом січня - вересня поточного року Страхова група «ТАС» традиційно очолила рейтинги страховиків Волинської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Житомирської, Тернопільської, Хмельницької та Черкаської областей. Крім того, обсяг зібраних страхових платежів забезпечив компанії «золото» на регіональному ринку Донецької області.

Варто відзначити, що в деяких областях відрив СГ «ТАС» від компаній, які посіли другі місця в регіональних рейтингах, був просто колосальним. Зокрема, обсяг платежів СГ «ТАС» по Донецькій області майже на 64% перевищує надходження «срібного» призера рейтингу. В свою чергу, у Кіровоградській області відрив компанії від найближчого конкурента становить понад 69%, в Івано-Франківській - близько 83%, а в Житомирській - 90%.

Але справжній рекорд Страхова група «ТАС» вже вкотре встановила у Тернопільській області, де обсяг зібраних платежів більш ніж у три рази перевищує суму страхових надходжень компанії, яка зайняла другу сходинку рейтингу!

Як свідчать опубліковані рейтинги, почесне "срібло" СГ «ТАС» завоювала у Вінницькій і Миколаївській областях, а також на Сумщині, де компанія поліпшила свої позиції в порівнянні з результатами І півріччя, піднявшись на одну сходинку в регіональному рейтингу.

В свою чергу, обсяг страхових надходжень, залучених СГ «ТАС» на Чернігівщині та Луганщині, забезпечив компанії третє місце в цих регіонах. Крім того, «бронзовим» призером регіонального рейтингу страховиків СГ «ТАС» стала в Херсонській області, поліпшивши свої позиції в порівнянні з минулим звітним періодом.

У той же час четверте місце Страхова група «ТАС» зайняла на Закарпатті, а також у Львівській, Рівненській та Запорізькій областях, в останній з яких також досягла прориву, піднявшись з п'ятої сходинки рейтингу.

Відповідно, п'яте місце СГ «ТАС» зайняла в Дніпропетровській та Полтавській областях. Крім того, компанія, потіснивши конкурентів і зміцнивши свої позиції на регіональному страховому ринку, за підсумками дев'яти місяців увірвалася в п'ятірку найпотужніших страховиків Харківської області.

В цілому, в порівнянні з рейтингом страховиків у розрізі регіонів за перші шість місяців поточного року СГ «ТАС» поліпшила свої позиції в п'яти областях України, ще в 16 областях позиції страховика залишилися незмінними.

Джерело: Прес-центр СГ "ТАС"

Поділитися:

Компанії з новини

Рівень задоволеності клієнтів якістю сервісу в СГ «ТАС» досяг 95%

Рівень задоволеності клієнтів якістю сервісу в СГ «ТАС» досяг 95%

Майбутнє Автоцивілки: страхова сума у 20 млн. грн. та повна компенсація ремонту

Майбутнє Автоцивілки: страхова сума у 20 млн. грн. та повна компенсація ремонту

Найпопулярніші статті