< Повернутися до списку

СК «Експо Страхування» знову серед найкращих

СК «Експо Страхування» знову серед найкращих

11 Травня 2018

1149

Telegram Підписуйтесь на наш Telegram канал і отримуйте найсвіжіші та найцікавіші новини першими

Наша Страхова компанія отримала листа від організатора національного рейтигу якості товарів та послуг «Зірка якості» згідно якого завершився етап визначення кращих підприємств 2017 року за актуальними даними статистики України.Цим листом нас офіційно повідомлено про завершення безкоштовного ранжування всіх суб'єктів України  за результатами 2017 року і СК "Експо Страхування" увійшло в число номінантів рейтингу і має право отримати статус «Краще підприємство України 2017».

Перемагаючи в рейтингу, ми в черговий раз демонструємо не тільки наші конкурентні переваги, але і покращуємо пізнаваність нашого страхового бренду, ефективно мотивуємо персонал, заявляємо про себе як фінансово надійного і перспективного партнера.

Метод порівняльного аналізу економічних показників затверджений Комітетом Економічного Розвитку (Committee for Economic Development) і Колегією З'їздів (The Conference Board).

Наш показник є одним з кращих серед конкурентів і підтверджується належною символікою. Відзнаками цього конкурсу є - Почесна нагорода «Зірка якості 2017» і «Експертний висновок» на компанію з правом маркування товару або послуги.

Нагорода «Зірка якості 2017»

Ми впевнені, що місце в Національному рейтингу сприятиме нашому подальшому зростанню.  Продовженням взаємовигідних і плідних відносин з давно відомими компаніями, а також налагодженню нових контактів з партнерами по бізнесу.

Джерело: Прес-центр СК "Експо Страхування" 

Поділитися:

Компанії з новини

Мало мати пільгу, треба вміти нею грамотно скористатися

Мало мати пільгу, треба вміти нею грамотно скористатися

Що потрібно знати про страховку, щоб потім не шкодувати

Що потрібно знати про страховку, щоб потім не шкодувати

Найпопулярніші статті