< Повернутися до списку

Що потрібно знати про страховку, щоб потім не шкодувати

Що потрібно знати про страховку, щоб потім не шкодувати

15 Травня 2018

3379

Telegram Підписуйтесь на наш Telegram канал і отримуйте найсвіжіші та найцікавіші новини першими

Багато українських автомобілістів не дуже розбираються в нюансах страхування. Купують обов'язковий поліс Автоцивілки де дешевше і забувають про це. Але ось як застрахувати себе так, щоб в потрібний момент не пошкодувати? Про це ми вам і розповімо.

Автоцивілка  — страховка обов'язкова, без неї їздити не можна за законом. Але це не просто папірець «для галочки». Якщо ви станете винуватцем ДТП, страхова компанія відшкодує збитки потерпілій стороні за вас. Так, поліс, який коштує кілька сотень гривень може врятувати ваші кілька десятків тисяч.

А ось КАСКО — це найповніша страховка автомобіля. Автоцивілка страхує тільки вашу відповідальність, але не ваш автомобіль. Тобто, якщо щось трапиться з вашим ТЗ - така страховка тут не допоможе. КАСКО ж захищає від практично будь-якої ситуації: ДТП, викрадення, пожежа, навіть камінчик, який прилетів в лобове можуть компенсувати при повному КАСКО. Звичайно, така послуга коштує набагато дорожче. Але і вирішує набагато більше потенційних проблем.

Як правильно обрати страхову компанію

Не варто вестися на найдешевші варіанти від маловідомих компаній. По суті, вони часто шахраї, які продають масово дешеві поліси, але компенсації від них не добитися. Краще заплатити трохи більше, але обрати серйозну компанію з ім'ям. Також рекомендуємо почитати відгуки тих, хто в такі ситуації вже потрапляв.

Що таке пряме врегулювання

Пряме врегулювання - дуже зручна схема, по якій постраждала сторона не чекає компенсації від страхової винуватця, а отримує в своїй. Страхові самі між собою при цьому все вирішують. Це набагато простіше і зручніше, значно скорочує час очікування. Адже ваша страхова набагато більше зацікавлена ​​в тому, щоб ви залишилися задоволені: ніхто не хоче втратити клієнта. Зараз за такою програмою працюють 17 компаній в Україні. Їх список поступово розширюється.

До питання придбання страховки не можна підходити як до витрати і намагатися її мінімізувати. Страховий поліс - це захист. Ви ж не станете купувати найдешевші замки у вашу квартиру, рівно як і сигналізацію незрозумілого виробництва на ваше авто. Ось і страховку потрібно купувати свідомо, оцінивши весь сервіс та додаткові послуги компанії, її надійність і репутацію. Благо, зараз в Мережі можна знайти практично всю інформацію. А ось якщо інформації про компанію майже немає - варто звернутися в іншу.

Джерело: autonews.ua

Автор: Євген Бабинов

Поділитися:

Компанії з новини

СК «Експо Страхування» знову серед найкращих

СК «Експо Страхування» знову серед найкращих

СК «Остра» відновила членство в Асоціації «Страховий бізнес»

СК «Остра» відновила членство в Асоціації «Страховий бізнес»

Найпопулярніші статті