< Повернутися до списку

СК «Остра» відновила членство в Асоціації «Страховий бізнес»

СК «Остра» відновила членство в Асоціації «Страховий бізнес»

16 Травня 2018

1195

Telegram Підписуйтесь на наш Telegram канал і отримуйте найсвіжіші та найцікавіші новини першими

Цей крок свідчить про те, що одеська компанія ставить амбітну мету продовжувати активно розвиватися і ефективно працювати на страховому ринку, координуючи і відстоюючи свої бізнес-інтереси та інтереси своїх клієнтів.

СК «ОСТРА» - одна з перших страхових компаній України, утворена в 1990 році. Всі роки роботи девізом діяльності компанії «ОСТРА» є: «Стабільність і надійність». Серед складових успіху компанії - цивілізований стиль роботи, кваліфікований і згуртований колектив, багато співробітників якого працюють в компанії понад 20 років.

Базовими напрямками роботи компанії «ОСТРА» є ризикові види страхування: страхування майна, автотранспорту, вантажів і суден, страхування від нещасного випадку та медичне страхування.

Компанії довіряють страховий захист такі великі організації як порти України, експедиторські, стивідорні, автотранспортні компанії, судновласники, банки, туристичні компанії. Компанія має 6 регіональних представництв.

Генеральний директор Асоціації «Страховий бізнес» В'ячеслав Черняховський так прокоментував цю подію: «Ми раді, що ряди учасників нашої Асоціації розширюються. Це означає, що стратегія розвитку і щоденна робота Асоціації, націлена на забезпечення рівних умов ведення бізнесу для всіх учасників ринку, на підтримку національних компаній, якісно виконують свої зобов'язання перед клієнтами, цивілізоване лобіювання чесної і недискримінаційної державної регуляторної політики - вірна, і її підтримує всі більше страховиків».

Джерело: Асоціація «Страховий бізнес»

Поділитися:

Компанії з новини

Що потрібно знати про страховку, щоб потім не шкодувати

Що потрібно знати про страховку, щоб потім не шкодувати

Хто є хто на страховому ринку

Хто є хто на страховому ринку

Найпопулярніші статті