< Повернутися до списку

США збільшили суму вкладень в кібер-страхування на 89%

США збільшили суму вкладень в кібер-страхування на 89%

25 Квітня 2017

1770

Кібер-страхування стає одним з найважливіших елементів сучасного бізнесу — за 2016 рік у США виробники заплатили за кібер-страхування $36,9 млн. Це на 89% більше, ніж роком раніше. Кібератаки можуть бути дуже руйнівними для підприємств будь-якої галузі, і бізнес не може з цим не рахуватися.

Акції фармацевтичного гіганта Abbott Laboratories ABT впали на 1,9% після того, як стало відомо, що деякими дефібриляторами та кардіостимуляторами компанії можуть маніпулювати хакери. Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських препаратів США (FDA) опублікувало попередження, лист про кібер-загрози, з якими стикаються виробники медичних пристроїв. Це змусило компанії ще більше зацікавитися кібер-страхуванням.

Протягом багатьох років кібер-страхуванням у більшості своїй користувався роздрібний бізнес, постачальники фінансових послуг та лікарні. В основному ці заходи вживалися для захисту інформації клієнтів від викрадення. За даними страхової консалитингової фірми Advisen Ltd., за 2016 рік у США виробники заплатили за кібер-страхування $36,9 млн. на 89% більше, ніж роком раніше. І ситуація з Abbott Laboratories ABT підняла інтерес до кібер-страхування на новий рівень.

Фармацевтична індустрія все більше звертається до кібер-страхування, зважаючи на все більш широке використання хмарних сервісів, зростання взаємодії з споживачами через соціальні мережі, а також зростанням вигадливості хакерів. На думку експертів, медичні установи стануть одними з головних цілей кібератак в 2017 році.

Але ситуація стосується не тільки фармацевтики — в грудні 2014 року Федеральне відомство з інформаційної безпеки Німеччини повідомило, що кібератака завдала величезної шкоди сталеливарному заводу. Це показало, що кібератаки можуть бути дуже руйнівними для підприємств будь-якої галузі.

Початок буму кібер-страхування передбачали вже в 2016 році. Прогнозується, що цей ринок набуде небувалого масштабу до 2020 року. Інтернет речей відкрив нову еру кібератак — до 2019 року збитки від кіберзлочинів становитимуть $2 трлн.

Джерело: Finance.UA

Поділитися:

Компанії з новини

Хто повинен платити при ДТП з нерозмитненим авто?

Хто повинен платити при ДТП з нерозмитненим авто?

Без керівників і ради директорів, такими будуть компанії в майбутньому завдяки DAO

Без керівників і ради директорів, такими будуть компанії в майбутньому завдяки DAO

Найпопулярніші статті