< Повернутися до списку

Страхова компанія «Євроінс Україна» звернулася до прокуратури для захисту своїх прав

Страхова компанія «Євроінс Україна» звернулася до прокуратури для захисту своїх прав

4 Вересня 2017

1915

Беручи до уваги неправдиву і голослівну інформацію, яка з’являється в інтернеті з посиланням на заяви Анни Проскуріної, ПрАТ «СК «Євроінс Україна» (далі Товариство), зі свого боку, повідомляє наступне:

У період з вересня 2012 р. по липень 2016 р. Анна Проскуріна дійсно займала посаду голови Правління Товариства. Як стало зрозуміло згодом, протягом цих років Проскуріна безпосередньо порушувала вимоги чинного законодавства України. В результаті протиправних дій колишньої Голови Правління, Товариству було завдано істотної матеріальної шкоди. За попередніми оцінками, її розмір становить понад 7 млн. грн.

Ще одним результатом незаконної діяльності Проскуріної на посаді голови Правління Товариства є штрафні санкції, що були накладені на Страхову Компанію контролюючими органами. Їх розмір склав понад 800 тис. грн.

Таким чином, ПрАТ «СК «Євроінс Україна» вважає, що дії Анни Проскуріної як Голови Правління мають бути кваліфіковані за ст. 191, ч.2, ст. 364-1, ст. 366 Кримінального кодексу України – зловживання владою або службовим становищем.

А саме, йдеться про умисне використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи юридичної особи (в т.ч. за допомогою підроблених документів).

Для особи, що заподіяла істотну шкоду охоронюваним Законом правам, свободам чи інтересам юридичних осіб, санкції згаданих статей Кримінального кодексу передбачають мінімальний термін позбавлення волі 7 років, з позбавленням права обіймати певні посади та з конфіскацією всього майна.

Зауважимо, що Анна Проскуріна як керівник Товариства в період з вересня 2012 р. по липень 2016. р була службовою особою, яка зобов’язана відповідно до своїх повноважень робити усе необхідне для захисту інтересів Товариства. Однак, незаконні дії Проскуріної, навпаки, призвели до збитку Страхової компанії на загальну суму близько 8 млн. грн.

Як наслідок, ПрАТ «СК «Євроінс Україна», захищаючи свої права, було змушене звернутися в прокуратуру із заявою про злочин відносно Анни Проскуріної за вищевказаними статтями.

Поділитися:

Компанії з новини

З киян хочуть стягувати плату за страхування будинку

З киян хочуть стягувати плату за страхування будинку

Нацкомфінпослуг анулювала ліцензії страхової компанії «Європейський Страховий Союз»

Нацкомфінпослуг анулювала ліцензії страхової компанії «Європейський Страховий Союз»

Найпопулярніші статті