< Повернутися до списку

Літні поради туристам, які виїжджають за кордон від "КОРІС Україна"

Літні поради туристам, які виїжджають за кордон від "КОРІС Україна"

24 Липня 2018

1425

Telegram Підписуйтесь на наш Telegram канал і отримуйте найсвіжіші та найцікавіші новини першими

Відпускний сезон в розпалі, і українські туристи масово вирушають на літні подорожі. У «КОРІС Україна» відзначають, що в порівнянні з весняним періодом кількість звернень за медичною допомогою з-за кордону зросла практично в 3 рази.

На сьогоднішній день було прийнято 905 звернень за медичною допомогою з-за кордону. Традиційно, лідерами звернень є країни масового туризму - Болгарія - 245, Туреччина - 205, Єгипет - 68.

«Основна проблема масового туризму в тому, що страховки йдуть в пакеті з туром і часто туристи навіть не знають, в якій страховій компанії вони застраховані, - повідомляє Марина Павліенко, менеджер по виїжджаючим за кордон «КОРІС Україна». - Тому дуже важливо спочатку ознайомиться з полісом і правилами страхування».

Друга проблема, за словами фахівця - це те, що багато туристів діють самостійно, а аж ніяк не за процедурою, прописаною в полісі. В результаті асистуюча компанія отримує повідомлення про страховий випадок вже від клініки або лікаря, які можуть не бути партнерами асистансу. У таких випадках компанія не може бути впевнена в тому, що застрахованим надана необхідна, кваліфікована допомога.

Третя проблема полягає в тому, що вартість лікування при прямому зверненні до лікаря часто істотно перевищує стандартну. Так, в Туреччині витрати на лікування при самостійному зверненні пацієнта можуть бути вище в 1,5 рази, а в Болгарії через призначень надмірного переліку обстежень вартість часто може збільшуватися у 2 рази і більше.

Виїжджаючи за кордон, важливо знати в яких випадках страховка діє, а в яких ні. Наприклад, сонячні опіки або алергічні дерматити у багатьох страхових компаніях не є страховими випадками. Але навіть в таких ситуаціях, коли страхова компанія не бере на себе витрати з надання медичної допомоги, асистанс може допомогти з організацією та підбором лікаря або клініки.

Джерело: Форіншурер

Поділитися:

Компанії з новини

У червні СК «Країна» виплатила більше 15 млн грн відшкодувань

У червні СК «Країна» виплатила більше 15 млн грн відшкодувань

Чому страхові компанії бояться страхувати здоров'я українців

Чому страхові компанії бояться страхувати здоров'я українців

Найпопулярніші статті