< Повернутися до списку

З вини авіакомпаній туристи втрачають 9% багажу

З вини авіакомпаній туристи втрачають 9% багажу

5 Вересня 2018

847

Telegram Підписуйтесь на наш Telegram канал і отримуйте найсвіжіші та найцікавіші новини першими

Згідно досліджень страховиків, лише 9% втраченого в поїздці багажу втрачається з вини авіакомпаній, набагато частіше багаж видають пасажирам пошкодженим.

Майже кожен десятий мандрівник (11%), на чию долю випадають проблеми під час поїздки, стикається з затримкою багажу. Набагато частіше валізи і сумки в подорож ламають або рвуть під час перевезення або транспортування, тому на ризики, пов'язані з пошкодженням, довелося близько 90% страхових випадків по багажу.

Пошкодження багажу, кваліфіковані як його загибель, стали причиною виплат у 46% випадків, а його втрата перевізником - лише у 9%, підрахували аналітики.

Такий захист продається з авіаквитками на сайтах популярних онлайн агентств і авіакомпаній, дозволяючи отримати гроші за зіпсований, втрачений і навіть за загублений багаж, за його затримку на видачі при пересадці, а також, якщо мандрівник скасував поїздку або занадто довго чекав рейс в аеропорту, і в разі інших ризиків, з якими кожен з нас іноді стикається в поїздці.

57% всіх втрачаючих багаж пасажирів - жінки, вони частіше стикаються з подібними проблемами. За умовами страхового захисту, страховик оплачує ремонт багажу або виплачує кошти на покупку нової валізи, відшкодовуючи збитки з розрахунку ваги багажу або реальної вартості речей. У разі затримки видачі валізи пасажир отримує страхову компенсацію з розрахунку ваги затриманого багажу.

Страховики, як правило, включають в страхування багажу найактуальніші ризики, які можуть статися під час подорожі. Це не тільки загибель або пошкодження, а й затримка багажу при пересадці. А для більшої зручності застрахованих пасажирів зазвичай полісом передбачається різноманітність підходів до врегулювання страхового випадку.

Джерело: Форіншурер

Поділитися:

Компанії з новини

Що робити і не робити в разі затоплення автомобіля

Що робити і не робити в разі затоплення автомобіля

Рейтинги СГ «ТАС» оновлено на рівні uaAА та uaAins

Рейтинги СГ «ТАС» оновлено на рівні uaAА та uaAins

Найпопулярніші статті