< Повернутися до списку

Найдешевша страховка для виїзду за кордон

Найдешевша страховка для виїзду за кордон
author
Автор:
Єва Антонова

25 Жовтня 2019

1956

Дешева туристична страховка може знадобитися не тільки в тому випадку, якщо ви хочете просто заощадити. Щоби вибрати такий поліс, є й інші причини. Наприклад:

Забули купити страховку вчасно й потрібно робити це в останній момент, а на вибір часу немає. Так навіщо ж переплачувати за послуги, про які ви, навіть, не знаєте?

Ви їдете ненадовго, відпочинок триватиме 2–5 днів, а ніякі активності під час подорожі не плануються. Тобто, страховка потрібна «про всяк випадок», а ви будете просто гуляти новим містом, а не кататися на лижах або пірнати з аквалангом.

Незалежно від того, з якої причини вам потрібна дешева страховка для виїзду за кордон — ми розповімо, як правильно її вибрати й оформити. Де краще шукати, як знайти вигідні пропозиції й не потрапити на шахраїв. А, також, чому краще вибирати цей документ саме в інтернеті:

Як шукати дешеві страховки?

Ми вже згадували вище, що шукати вигідні пропозиції краще в інтернеті. Чому так? Тому що ви самі можете порівняти пропозиції від різних компаній і вирішити, який поліс вибрати. У випадку ж з оффлайн-продажами, завжди є людина, зарплата якої залежить від кількості проданих послуг. І чим дорожче ці послуги, тим краще. Працівник буде розповідати про переваги дорогих страховок, намагаючись продати вам саме його. Але сидячи вдома перед монітором, ви самі вирішуєте, що й де купувати, без зайвого тиску.

Також, є можливість обміркувати все: ви не обмежені в часі, не повинні погоджуватися або йти в цю ж хвилину. Можна просто залишити вкладку в браузері відкритою, а через деякий час повернутися і зробити продуману покупку.

Не потрібно витрачати багато часу на походи від офісу однієї фірми до іншої, на проведення оплати та оформлення документів. Просто зайшли на сайт, оплатили за номером карти і страховка прийде на пошту.

Як шукати дешеву страховку для подорожі в інтернеті:

  • Просто відкривати сторінки популярних страхових компаній, вивчати їх ціни й що входить у вартість найдешевшого поліса. Це може зайняти деякий час, тому краще скористатися наступним варіантом.
  • Зайти на тематичний сайт-пошуковик, щоби вибрати там страховку. Зазвичай, на них є інформація про всі надійні компанії, їх послуги й ціни. Вам не потрібно кожен раз заходити на новий сайт, вводити дані про поїздку, рахувати вартість документа. Усе навпаки: вводите дані про тривалість поїздки, країни, свій вік, а сайт уже під ці параметри підбирає всі пропозиції від компаній.
  • Щоби вибрати дійсно дешеву страховку, потрібно простежити за всіма пунктами, за які ви платите. Вибрати обмежений період дії (з запасом у декілька днів, раптом затримаєтеся в поїздці), тільки для потрібних країн і з базовим пакетом послуг. 

Скільки коштує найдешевша страховка для виїзду за кордон?

У такого документа є свої параметри, відштовхуючись від яких формується вартість. Ось основні:

  • Тривалість поїздки: 5 днів, 2 тижні, 1 рік. Можна, наприклад, оформити страховку з терміном дії на цілий рік, але з лімітом на дні перебування в інших країнах. Є документи на 1 рік із лімітом у 90 днів за кордоном, є й маса інших варіантів — вибирайте той, який вам більше підходить. Якщо подорожуєте часто, то краще брати на рік — це набагато вигідніше в перспективі. Якщо у вас у планах тільки 1 поїздка, то краще брати страховку тільки на час цієї відпустки.
  • Страхова сума. У найдешевших полісів мінімальна сума 30 тисяч євро. Це та сума грошей, на яку ви можете скористатися необхідними послугами, якщо станеться страховий випадок.
  • Вік мандрівника. Якщо вам уже є 18, і ви ще не пенсіонер, то хвилюватися не варто — сума залишається однаковою для всіх. В інших же випадках — вона може змінюватися.
  • Країни, у які збираєтеся їхати. Для Шенгенської зони це одна вартість, тоді, як для Сполучених Штатів або країн Азії — інша.
  • Ну і, звісно, усе залежить від пакета послуг. Логічно, що якщо хочете купити найдешевшу страховку, то пакет послуг потрібно вибрати базовий.
  • Оффлайн покупка або онлайн. Зазвичай, в інтернеті купувати дешевше до того ж поліс буде зберігатися в телефоні і друкувати його не обов’язково.

Якщо за всіма цими пунктами вибирати найпростішу й дешеву страховку, то вона обійдеться вам орієнтовно 100 гривень.

У яких випадках варто переплатити за страховку?

Якщо їдете надовго й у вас буде різноманітний відпочинок, як у містах, так і на природі. Також, якщо знаєте, що в цих країнах можна захворіти / є екзотичні продукти, які ви ще не пробували й може проявитися алергія.

У разі, якщо збираєтеся займатися активним спортом, кататися на лижах або велосипеді, підніматися в гори, плавати на байдарках. Усе це, так чи інакше, може призвести до травм, а стандартна страховка не завжди їх покриває.

Висновок

Шукати й купувати найдешевшу страховку потрібно в інтернеті, оскільки електронний поліс коштує дешевше паперового, а на онлайн-ресурсах простіше порівняти вартість послуг у різних компаніях

Поділитися:

Компанії з новини

Подорож Європою на машині: які страховки потрібні

Подорож Європою на машині: які страховки потрібні

Електронний європротокол в ОСЦПВ і як його використовувати

Електронний європротокол в ОСЦПВ і як його використовувати

Найпопулярніші статті