< Повернутися до списку

1.5 мільярда гривень - на стільки був застрахований авіапарк Порошенка у 2017 році

1.5 мільярда гривень - на стільки був застрахований авіапарк Порошенка у 2017 році

21 Лютого 2017

1751

ДАП «Україна» Державного управління справами за результатами тендеру уклало угоду з ПрАТ «Страхова компанія« ПЗУ Україна» про послуги з обов'язкового страхування цивільної авіації на 15,35 млн грн. Про це йдеться в «Віснику державних закупівель».

На поточний рік застрахували повітряні судна, членів екіпажу та інший авіаційний персонал, а також відповідальність експлуатанта за шкоду третім особам і перевізника за шкоду пасажирам, багажу, пошти, вантаж.

Йдеться про літаки А319-115 (UR-ABA), Ан-74ТК-300Д (UR-AWB), Ан-148-100В (UR-UKR) і вертоліт Мі-8МТВ-1 (UR-РАВ), які застрахували на загальну суму 1,56 млрд грн.

Додатковою умовою договору по літаку UR-ABA є страхування відповідальності перед третіми особами з єдиним лімітом не менше 500 млн дол. В кожному окремому випадку.

Аналогічні послуги на 2016 рік замовляли у ЗАТ «Бусин» за 9,56 млн грн. Причому тоді до переліку судів входив ще один вертоліт Мі-8 (UR-РАА), застрахований на найменшу з сум - 3,92 млн грн.

Акціонерами «ПЗУ Україна» є ПрАТ «Страхова компанія» ПЗУ Україна страхування життя» і велика польська компанія «Powszechny Zaklad Ubezpieczen SA».

Зараз з переможцем боролися ПрАТ «Акціонерна страхова компанія« ІНГО Україна ».

Дешевше на 19% пропозицію згаданої фірми «Бусин» і дорогу ЗАТ «Український страховий капітал» відхилили через невідповідність вимогам тендерної документації.

Активи «Бусин» становили менше 10% від загальної страхової суми по страхуванню повітряних суден і 0,5% від загальної страхової суми відповідальності перед третіми особами при міжнародних польотах.

Крім того, надані нею договори перестрахування містили недоліки. Компанія скаржилася в АМКУ, однак адмінколегія не задовольнив скаргу, визнавши відхилення правомірним.

«Український страховий капітал» відхилили через невідповідність страхової суми за шкоду життю і здоров'ю пасажира, арифметичні помилки в розрахунку страхової суми на повітряне судно і відсутність підпису на документі про персональні дані підписанта.

Джерело: facenews

Поділитися:

Компанії з новини

Працівникам лондонській страхової компанії заборонили пити на робочому місці

Працівникам лондонській страхової компанії заборонили пити на робочому місці

ОБЕРЕЖНО, "СИНІЙ КИТ"!

ОБЕРЕЖНО, "СИНІЙ КИТ"!

Найпопулярніші статті