< Повернутися до списку

Інститут аналізу ризиків підвищив рейтинг СК «Експо Страхування»

Інститут аналізу ризиків підвищив рейтинг СК «Експо Страхування»

20 Березня 2018

1150

Інститут аналізу ризиків надав інформацію, яка ґрунтується на дослідженні динаміки загальноекономічних і страхових показників компанії у вигляді публічного звіту, а також підвищив рейтинг СК «Експо Страхування» до рівня uaBB+. Цей рейтинг присвоєний на основі фінансової звітності страхової компанії "СК «Експо Страхування» за 2015 - 2017 роки, а також внутрішньої інформації, наданій під час рейтингового процесу.

З висновків Інституту аналізу ризиків: «Отримавши додаткову інформацію, привласненням справжнього індивідуального (контрактного) рейтингу, компанія підвищує попередню рейтингову оцінку з рівня uaBB до uaBB+ і може повідомити таке - останні роки покриття зобов'язань Компанії якісними активами стабільно відповідає вищим інвестиційним рівням».

Інститут аналізу ризиків є незалежною аналітичною організацією, що здійснює дослідження ринків і компаній, надає інформаційно-консультаційні послуги і послуги рейтингування. У сфері рейтингування Інститут зосереджений на страховій галузі і привласнює страховим компаніям як індивідуальні (контрактні), так і публічні рейтинги.

Підвищенням свого рейтингу, Страхова компанія «Експо Страхування» не лише доводить свої конкурентні переваги, але і таким чином засвідчує високий рівень фінансової незалежності та надійності. Ця подія значно підвищить мотивацію персоналу страхової компанії та рівень довіри клієнтів і партнерів, оскільки компанія, у котрий раз демонструє високі стандарти в наданні страхових послуг своїм клієнтам.

Фото свідоцтва

Джерело: Прес-центр СК "Експо Страхування"

Поділитися:

Компанії з новини

Підтверджено рейтинг фінансової стійкості СК «Княжа Лайф» на рівні uaAA+

Підтверджено рейтинг фінансової стійкості СК «Княжа Лайф» на рівні uaAA+

Електронний поліс Автоцивілки в маси

Електронний поліс Автоцивілки в маси

Найпопулярніші статті