< Повернутися до списку

Кадрові зміни в MetLife

Кадрові зміни в MetLife

27 Березня 2018

1494

Правління MetLife в Україні оголосило, що 26 березня Мирослав Кісик покинув пост Голови Правління компанії. У той же час, він був призначений генеральним менеджером компанії MetLife в Польщі, з подальшим регуляторним погодженням.

Мирослав Кісик був призначений головою правління і генеральним менеджером компанії MetLife в Україні у 2015 році, сприяючи значного зростання продажів і фінансових результатів, з активами понад 2.1 млрд грн, і страховими резервами 1.7 млрд. грн. Утримуючи 25% частку ринку, компанія MetLife в Україні підтримує більш 565 000 клієнтів (за станом на грудень 2017), пропонуючи більше 30 страхових продуктів, включаючи страхування життя, страхування від нещасних випадків, медичне страхування та корпоративне страхування.

Інна Бєлянська, яка зараз є директором Департаменту з індивідуальних продажів, з сьогоднішнього дня буде тимчасово виконувати обов'язки генерального менеджера компанії MetLife в Україні.

Компанія MetLife була першою компанією в Україні, яка запропонувала медичне страхування для дітей від критичних захворювань з покриттям до 1 млн. грн., і спеціальну програму для захисту жінок від онкологічних захворювань - "Жіноче здоров'я". Протягом останніх трьох років компанія очолювала рейтинги компаній зі страхування життя в Україні, як за кількістю клієнтів, так і за обсягом страхових премій.

MetLife, Inc. є однією з найбільших світових компаній страхування життя, яка представлена на ринку з 1868 року і вже протягом 150 років утримує лідируючі позиції в сфері страхування життя. Група обслуговує більше 100 млн клієнтів і 90% компаній зі списку FORTUNE 100 в більш ніж 40 країнах світу і займає провідні позиції на ринках США, Японії, Латинської Америки, Азії, Європи і Близького Сходу.

Джерело: Фориншурер

 

Поділитися:

Компанії з новини

Попит на кіберстрахування: загроза чи вигода для страховиків?

Попит на кіберстрахування: загроза чи вигода для страховиків?

МТСБУ затвердила граничну суму виплат за зобов'язаннями СК "Європейський страховий союз"

МТСБУ затвердила граничну суму виплат за зобов'язаннями СК "Європейський страховий союз"

Найпопулярніші статті