< Повернутися до списку

Контрактників почали безкоштовно страхувати на 100 тисяч гривень

Контрактників почали безкоштовно страхувати на 100 тисяч гривень

29 Березня 2017

1483

У Вінниці почали страхувати військових, які йдуть в АТО з 2017 року. У понеділок захисникам держави вручили перші страхові сертифікати.

Якщо військовий отримає важкі поранення, зможе оперативно пролікуватися. Виплати будуть проводитися протягом п'яти днів, повідомляє сайт Вінницької міської ради.

"Коли боєць звертається до військкомату укладати контракт, його повідомляємо, що він буде застрахований. Договір починає діяти з моменту знаходження його в зоні АТО. Міська рада платить близько 4 тисяч гривень за страхування кожного військового, як страхові платежі. Всі інші кошти, які надаються після страхової події, виплачує страхова компанія", - говорить представник страхової компанії Юлія Федіна.

Максимальна сума виплати за страховим договором - 100 тис. грн. Її отримують рідні бійця в разі його загибелі. Якщо військовий поранений, в залежності від тяжкості поранення і його наслідків, йому виплачують кошти в межах ста тисяч гривень для лікування.

Термін дії договору - один рік. Його можна продовжити.

Цей страховий продукт є унікальним у своєму роді, тому що страхові компанії уникають страхувати події, пов'язані з військовими діями.

Джерело: Gazeta.ua

Поділитися:

Компанії з новини

Блокчейн позбавить світ від посередників

Блокчейн позбавить світ від посередників

Штучний інтелект у страхуванні

Штучний інтелект у страхуванні

Найпопулярніші статті